Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobra kawa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilymon
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 21:07    Temat postu: Dobra kawa Odpowiedz z cytatem

Jestem miłośnikiem kawy. Najczęściej kupuję ją w sklepach stacjonarnych ale ostatnio natknąłem się na https://bemybean.pl/ gdzie można kupić kawę z brazylii. Czy ktoś z Was robił tam może zakupy i może napisać coś o ich kawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madyson.renner
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki gorącej kawy. Kawa dilmah poprawia humor na resztę dnia oraz pomaga się uspokoić. Zamawiam ją z tego sklepu https://www.sklepkawa.pl/pl/c/Dallmayr/74 . Swoją drogą to możecie jeszcze z niego zamówić również akcesoria dla ekspresów do kawy, dzięki którym pozyskany aromat będzie jeszcze lepszy. Tak z ciekawości, skąd wy zamawiacie kawę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Sob 19 Paź 2019, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez uśmiech Poranek bez kawy nie moze zaczac sie dobrze Very Happy Co prawda moj ekspres ostatnio nawalil i nie moglam parzyc sobie kawy tak jak lubie jednak we wspolpracy z tą ekipa serwisową https://ekspresowy-serwis.pl/ szybko udalo sie zaradzic problemowi. No i wkoncu mogę cieszyć się aromatyczną kawą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie było to faktycznie dobra kawa jak dla mnie jest absolutną podstawą. Muszę przyznać, że także jakiś czas temu chciałem sobie kupić wysokiej jakości ekspres. Fajnie, że w rankingu https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-ekspres-do-kawy-ranking.bhtml bez najmniejszego problemu udało mi się właśnie znaleźć ekspres taki jakiego potrzebowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2021, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą kawą jest kawa ziarnista. Może być świeżo palona, aromatyczna, wgl inaczej podana. Takie ciekawe przepisy można spotkać na stronie https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bloglist-pol-11.html.. Kawę można wypić naprawdę dobrą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2021, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kawy najważniejsze jest ziarno, jeżeli będzie słabej jakości to nie macie szans na zrobienie dobrej kawy.

skanery 3d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leffler.granville
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2021, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piję kawę z ekspresu na kapsułki. Jest dobra i zdrowsza od tradycyjnej rozpuszczalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2021, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię speciality z profesjonalnej palarnii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 12:41    Temat postu: ekspres do kawy Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam kawę, nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Mój mąż niedawno kupił świetny ekspres do kawy breville , dzięki czemu możemy teraz rozkoszować się wspaniałym smakiem dobrej kawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleazar.treutel
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra kawa to taka, którą ktoś przyrządzi i poda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group