Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

klimatyzacja w domu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 10:03    Temat postu: klimatyzacja w domu Odpowiedz z cytatem

Hejka uśmiech razem z mężem planuje zamontowanie klimatyzacji w domu. Problem jest taki, że jest to tzw. dom wielopokoleniowy i przenośne klimatyzatory nie dają rady :/ Z tego powodu, żeby to miało ręce i nogi, potrzebujemy usługi wycinania betonu https://hbssystem.pl/, którą oferuje np ta firma. Pytanie tylko czy wiecie może czy zajmują się również domkami, czy tylko dużymi budynkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewer35
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob 12 Paź 2019, 9:59    Temat postu: sadasd Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zamontować klimatyzację w swoim domu, ale nie wiem kto się tutaj sprawdzi. Dodam, że moja sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana i będzie mi potrzebny fachowy projekt. Jakie biuro projektowe podejmie się każdego zlecenia? Myślicie, że https://vosa.pl/ będzie odpowiednio dobrym wyjściem?
_________________
Pamięć nie jest od pamiętania, lecz od wspominania, a to nie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 28 Lip 2021, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, iż świetne usługi związane z branżą wentylacji oraz klimatyzacji, uzyskacie u firmy Lindab-Polska . Zajmują się tego typu specyfiką pracy od lat, więc posiadają ogromne doświadczenie, które przekłada się na zaawansowane technologicznie urządzenia. Dzięki nim zaoszczędzicie środki na eksploatacji klimatyzacji, ponieważ nie generuje wysokich kosztów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaylon73
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajne i praktyczne rozwiązanie, aczkolwiek jest bardzo kosztowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko sprawdzone firmy, porządne marki. Jeżeli chodzi o zakup sprzętów, klimatyzatorów, to będzie to bardzo ważne przecież. Ja od siebie mogę polecić klimatyzator electrolux. W domu też mam i kilka innych sprzętów z tej firmy i wszystkie sprawdzają się super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie warto ryzykować i kupować niesprawdzonych urządzeń, które szybko się zepsują, bo to kasa wydana w błoto. zdecydowanie najlepsza będzie klimatyzacja mitsubishi zamontowana przez fachowców, którzy też pokażą nam jak ja ustawiać, żeby nie było potem wątpliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukrowaneciasteczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 11:52    Temat postu: Re: klimatyzacja w domu Odpowiedz z cytatem

roslinka123 napisał:
Hejka uśmiech razem z mężem planuje zamontowanie klimatyzacji w domu. Problem jest taki, że jest to tzw. dom wielopokoleniowy i przenośne klimatyzatory nie dają rady :/ Z tego powodu, żeby to miało ręce i nogi, potrzebujemy usługi wycinania betonu https://hbssystem.pl/, którą oferuje np ta firma. Pytanie tylko czy wiecie może czy zajmują się również domkami, czy tylko dużymi budynkami.


Jak zdecydujesz się na profesjonalną firmę montującą i serwisującą klimatyzację to myślę, że nie będziesz mieć z tym żadnych podobnych problemów. Przecież klimatyzację montuje się także i w starych domach. Co więcej, często nie wiąże się to z generalnym remontem. Najlepszym tego dowodem jest mój dom. Jest dość stary, ale zleciłam montaż firmie, która reklamuje się hasłem: "Jak klimatyzacja Jaworzno to tylko TB Klima". Wiem, że to był dobry wybór, bo poradzili sobie z montażem dosłownie znakomicie. Nawet mój czepialski mąż nie mógł się do niczego doczepić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dżizas, klimatyzacja do takiego domu to podobno piekło. Very Happy Moja siostra to przechodziła z chłopakiem, prawie się rozstali. Very Happy Żartuję oczywiście, ale było pełno nerwów. My sobie takie coś sprawiliśmy http://normotech.pl/normosfera/ do sypialni na razie, pierwszy miesiąc za nami, wydaje mi się że na serio lepiej się oddycha. :- )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2021, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kwestie informacje w tej sprawie to wszystko możecie wyjaśnić tutaj https://www.daikin.pl/pl_pl/Porady-Daikin/jak-dobrac-moc-klimatyzacji-do-powierzchni-mieszkania.html . Dowiecie się z tej strony wszystkiego na temat odpowiedniego doboru klimatyzacji do swojego mieszkania czy domu.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawalerna6
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 25

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2021, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma zdecydowała się na firmę Klimasoft. Montaż klimatyzacji w Krakowie przebiegł bardzo pomyślnie i jest mega zadowolona. Zdecydowała się na tą firmę tylko dlatego, że jej kuzynka już wcześniej posiadała od wspomnianej marki klimę i bardzo zachwalała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group