Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezent to najlepszym rozwiązaniem będzie ta witryna https://aleupominek.pl/ gdzie zakupisz biżuterię, alkohole, kubki czy świece zapachowe. Wszystko to pięknie opakowane i w atrakcyjnej cenie. Możesz też załączyć dedykację wykonaną grawerem więc możliwości jest sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na prezenty lubię dawać rzeczy praktyczne, które się przydają. Np. żonka ode mnie często dostaje ubrania np. https://kaysershop.eu/pl/kategoria-produktu/kobiety/skarpetki-damskie/skarpetki-bambusowe i jest bardzo zadowolona. Małe rzeczy, a ją bardzo cieszą. Sama by się zastanawiała czy kupić, a tak to dostanie fajne wzorki
[/url]
_________________
Bernadeta Michalik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym rozwiązaniem będą również słodycze dla cukrzyków . Właśnie mój mąż jest cukrzykiem, więc regularnie zamawiamy tutaj dla niego słodycze, które dostępne są w niewygórowanej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na prezent dostałam tą szczotkę do twarzy https://www.permanent24.pl/pl/p/Szczotka-do-twarzy-3w1/251 i jestem bardzo zadowolona, u mnie prezent trafiony w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kilka tygodni znajomi mają urodziny w tym samym dniu i zastanawiam się nad prezentami. W przypadku kolegi raczej wybiorę coś z kategorii zdrowego trybu życia, bo uczęszcza na siłownię, jednak w przypadku jego narzeczonej pomyślałam o biżuterii. W sieci znalazłam sklep z biżuterią ze stali szlachetnej i oferta naszyjników jest naprawdę szeroka i wybiorę coś z tej kategorii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zawsze stawiać na praktyczne rozwiązania. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://www.megakoszulki.pl/torby-z-wlasnym-nadrukiem-napisem . Mają tam bowiem między innymi w ofercie torby z własnym nadrukiem. Można w ten sposób stworzyć oryginalny upominek dopasowany do konkretnych potrzeb.

Ostatnio zmieniony przez sowa4 dnia Pią 1 Kwi 2022, 13:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ngleason
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dostałam od narzeczonego prezent tj. lot balonem Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyborem dobrze wykonanych i ładnych świec sojowych z najlepszymi połączeniami zapachowymi to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również markę Miluli https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ u których mi na przykład ostatnio udało się kupić "Świeca Sojowa Palo santo 135g" o wyjątkowych akcentach. Jestem pozytywnie zaskoczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na zestaw pięknej biżuterii ? Moim zdaniem to świetny i zawsze trafiony pomysł na prezent dla każdej kobiety uśmiech ja zwykle noszę srebro i najczęściej zaglądam do MISARTE https://misarte.com.pl/. Szeroki wybór, najlepsza jakość, atrakcyjne ceny. Na plus fakt, ze sklep bardzo sprawnie realizuje wszystkie zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2022, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym prezentem dla dzieci będzie "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?". Jest to ciekawa książka fantasy o ludziach z niezwykłymi talentami, którą bardzo dobrze się czyta, także jak najbardziej warto na nią postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 8 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group