Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka firma kurierska?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sob 5 Paź 2019, 16:58    Temat postu: Jaka firma kurierska? Odpowiedz z cytatem

Pytałam się mojej siostry, która jest bardziej obeznana w wysyłaniu paczek, jaką firmę kurierską najlepiej wybrać. Ona korzysta jednak z kilku, ale poradziła mi, że najrozsądniej byłoby zwrócić się do firm, które są bardziej znane i dosyć długo już istnieją na rynku. Z pewnością oferują więcej korzystnych możliwości i rozwiązań od tych, które dopiero zaczynają działalność. A czy macie jakiegoś swojego ulubionego kuriera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 5:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tutaj Twoja siostra ma rację, bo lepiej jest zaufać komuś z polecenia niż brać pierwszą lepszą firmę i potem martwić się czy nasza paczka dojdzie na czas. Dlatego też ja jak już muszę to korzystam tylko z firmy SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/. Bo to firma z długoletnim doświadczeniem, a poza tym posiada zespół wyszkolonych dostawców. Każdy z nich ładuje paczki do samochodów ostrożnie i precyzyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tigerr napisał:
I tutaj Twoja siostra ma rację, bo lepiej jest zaufać komuś z polecenia niż brać pierwszą lepszą firmę i potem martwić się czy nasza paczka dojdzie na czas. Dlatego też ja jak już muszę to korzystam tylko z firmy SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/. Bo to firma z długoletnim doświadczeniem, a poza tym posiada zespół wyszkolonych dostawców. Każdy z nich ładuje paczki do samochodów ostrożnie i precyzyjnie.




Dopiero będę musiała skorzystać z usług kurierskich i nie mogę sobie pozwolić z ich strony na żadną porażkę. Będę wysyłała za granicę prezent ślubny dla kuzyna, bo sama nie mogę być na tej uroczystości. Liczę na to, że telewizor, który mają dostać młodzi, dotrze w jednym kawałku. Dlatego muszę się mocno zastanowić, do jakiego przewoźnika się zwrócić. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o jakość usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz_serr
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to bez różnicy, byle dostarczyli paczkę w całości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znając danego przewoźnika, trudno jest ocenić jego usługi. Dlatego, gdy ja mam spore zamówienie i dużo paczek do wysłania to konsultuję się najczęściej ze znajomymi, którzy mogą mi polecić jakąś firmę kurierską. Dość wygodną opcją jest skorzystanie też z usług brokerskich, bo wówczas mamy do dyspozycji kilka firm przewozowych, które znajdują się w czołówce takich usług. I to jest chyba najlepsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 19 Sty 2020, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym raczej celowała w te bardziej znane firmy, nie mam jakiś złych doświadczeń z innymi, no ale jakoś już tak po prostu mam:) Może tani kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ w waszym przypadku okaże się dobrym rozwiązaniem? W tym punkcie można szybko porównać ceny wielu renomowanych kurierów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też co zamierzacie wysłać, nie każdy kurier poradzi sobie z każdą przesyłką. Na stronie https://www.brokerkurier.pl/transport-duzych-gabarytow znajdziecie opcje jaką jest paczka gabarytowa niestandardowa. Tu po wpisaniu rozmiarów paczki znajdziecie oferty wielu firm kurierskich i wybierzecie tą najbardziej wam odpowiadającą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zbliża się sezon na wymianę opon, macie już te kupione? Ja planuje zakup nowych, też przy okazji mam nadzieje, że sprzedam stare, te nie są wcale w takim złym stanie. Na stronie https://www.oponykurierem.pl/ znalazłam świetną opcję - kurier opony. W niskiej cenie będziecie mogli tu wysłać opony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytacie o dobrego i taniego kuriera, podpytałam więc wśród znajomych. Ja niestety nieszczególnie wysyłam paczki. Kilku z moich znajomych korzysta z usług https://tanikurier.com/ W swojej ofercie mają również tanie przesyłki paletowe, czy też przesyłki zagraniczne. Tani Kurier Krakowska 438B 43-300 Bielsko-Biała Email: biuro@tanikurier.com Tel.: 534884774.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Nie 13 Wrz 2020, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że aktualnie bardzo fajnie sprawdza się korzystanie z brokerów kurierskich i ja jestem przekonana, ze jest to na ten moment najlepsza opcja wysyłki. Czytałam również całkiem niedawno na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-zintegrowac-allegro-z-sendit-pl jak można zintegrować Allegro z brokerem kurierskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group