Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rzęsy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 11:07    Temat postu: Rzęsy Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o swoje rzęsy, by nie wypadały i cały czas wyglądały elegancko? Dla mnie stanowi to nie lada wyzwanie. Rzęsy wyglądają nieelegancko, dlatego też zastanawiam się, czy najlepszym rozwiązaniem nie będą sztuczne rzęsy. Ile trzeba liczyć za dobre jakościowo rzęsy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyn69
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Żory

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką metodą najlepiej wydłużyć rzęsy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej udać się do kosmetyczki i ona doradzi wam w kwestii przedłużania rzęs. Jak jesteście ze stolicy to możecie udać się do https://n25.pl/przedluzanie-rzes/ . Oni oferują najróżniejsze zabiegi na rzęsy w tym oczywiście przedłużanie rzęs. Także zgłoście się do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Moim zdaniem o rzęsy, jak i o cały organizm trzeba oczywiście dbać. Skąd to wszystko wiem? To prosyte, bo przecież przeczytałem w https://www.biotebal.pl/rzesy-pielegnacja-i-makijaz . Ach muszę wam powiedzieć, czemu taki temat mnie w ogóle zainteresował. Otóż moja dziewczyna jest wielką fanką tego tematu. Ostatnio powiedziała mi, że ja jej nie rozumiem. Zacząłem więc szukać jakichś informacji w internecie, aby lepiej poznać i zrozumieć swoją ukochaną. Jeżeli też jesteście ciekawi, to koniecznie sprawdźcie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypróbuj olejek rycynowy albo odżywkę do rzęs, która je wzmocni i zapobiegnie wypadaniu, a poza tym kup delikatny wegański tusz do rzęs, który ich nie osłabi i zmywaj makijaż naturalnym micelem albo olejkiem bez pocierania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
king.beau
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W makijażu ślubnym ważne jest, aby wyglądał on estetycznie i przede wszystkim lekko. Musi być wykonany w taki sposób, aby panna młoda czuła się komfortowo i pięknie, ponieważ jest to najważniejszy dzień w jej życiu. Mój makijaż ślubny https://www.bellaragazza.pl/kosmetykakielce/makijaz/ został wykonany bardzo profesjonalnie. Pod koniec uroczystości był w takim samym stanie jak na początku imprezy. Byłam z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakaś odżywka by ci pomogła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wesele wystarczą Ci w zupełności rzęsy w pasku, wyglądają ładnie i dobrze się trzymają z odpowiednim klejem, kosmetyczka przyklei kępki, które też nie odpadną od razu, a takie 3:1 nie zawsze wyglądają naturalnie... smutny
Ja na poprawinach miałam tusz loreala na reszcie kępek z wesela i wszystko wyglądało dobrze Very Happy Tylko nie kupuj w rossku, bo tam ceny zabijają, zobacz sobie np. na ceneo https://www.ceneo.pl/Tusze_do_rzes/p:L_Oreal.htm, bo są ze 3 razy tańsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fthiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Paź 2020, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci znalazłam wiele sposobow na zadbane rzęsy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 20 Paź 2020, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają rzęsy na pasku i to właśnie je chcę założyć. Bo nie umiałabym sobie sama kępkami rzęs dokładać, a do tego jakoś moich wystylizować nie mogę. I prawdę powiedziawszy, mam naprawdę sporo do zarzucenia moim własnym rzęsom. Możecie mi powiedzieć więcej o tym, jak się właśnie coś takiego stylizuje? Czy naprawdę to jest dobre?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group