Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okulary czy bez
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kami.bil
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 11:03    Temat postu: okulary czy bez Odpowiedz z cytatem

Witam

Jakiś czas temu miałem dość dużo stresu i zauważyłem że jak pracuje na ompie to łzawią mi oczy i wogóle szybko mi się oczy męczą. Poszedłem do pobliskiego optyka http://www.ocularcanada.pl/ a Pani doktor powiedziała że już od dawna pownienem nosić okulary. Tylko że wcześniej nie było problemu. Czy ma ktoś dobrego optyka żeby porównać opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myah44
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 19 Paź 2019, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypróbuj krople do oczu, powinny pomóc i ogranicz trochę używanie komputera, ewentualnie zmniejsz natężenie światła ekranu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje okulary osobiście kupiłem w internecie, online . Tam ich ceny są znacznie niższe niż w innych sklepach. Znajdziesz je bez żadnego problemu na stronie https://eyewear24.net/product-pol-35589-Okulary-Korekcyjne-Miu-Miu-MU-51RV-CORE-COLLECTION-R1J1O1.html myślę, że nowe w jakiejś rozsądnej cenie łatwo będzie Ci dostać. Polecam wam tam zajrzeć, naprawdę spoko oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jazmyn.donnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Lis 2019, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okulary są ważne, zwłaszcza gdy pracujemy przy komputerze. Warto również nawilżać oczy raz na jakiś czas. Brak okularów stanowi problem dla każdego, kto dotknięty jest wadą wzroku, dlatego też musimy kłaść nacisk na to, żeby móc w miarę precyzyjnie wybrać zestaw do widzenia. Przeczytajcie więcej na https://www.jelonka.com/okulary-sa-wazne-dla-kazdego-83654.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feil.maida
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 23 Lis 2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pojawiają się problemy ze wzrokiem to okulary bądź soczewki są bardzo ważne, aby wszystko dobrze widzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 6 Sty 2020, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie okulary będą pasować do sukni ślubnej, jak chcesz miec pewność że będzie wszystko dobrze dopasowane to kup soczewki kontaktowe. Na stronie https://iokulary.pl/pol_m_Soczewki-Kontaktowe-1135.html Znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert które powinny Ci się spodobac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 7 Sty 2020, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wzrok się psuje od pracy przy kompie, więc to że dawniej nie było problemów to nic nie znaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły żart! Oczy łzawią i poszłaś do optyka. Okulisty chyba! U optyka kupuje się okulary, a lekarz to okulista!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lekarz zalecił noszenie okularów to warto się do tego stosować. Zwłaszcza, że zapewne na początku chodzi głównie o okulary do czytania albo do pracy przed komputerem. Dzięki nim też nie pogłębia się wada, a same oczy dość szybko przystosowują się do nowych okoliczności, oczywiście o ile szkła są odpowiednio dobrane. No i jeśli w okularach problemy z oczami staną się mniej uciążliwe, to najlepszy znak, że warto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasz_foto
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okulary, koniecznie! Brak noszenia okularów, z tego co wiem, spowoduje tylko pogorszenie wzroku!
_________________
Fotografia ślubna: www.gromolak.net
Aktualne realizacje zawsze na www.gromolak.net/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group