Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzatanie biura
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryszardrat
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 12:38    Temat postu: sprzatanie biura Odpowiedz z cytatem

Dzien dobry, w mojej pracy ostatni ciezko sie skupic bo firma ktora sprzata zupelnie zaniedbuje swoje obowiazki
Czy tak trudno znalesc kogos porzadnego?a wy jakie macie doswiadczenia z tego typu firmami?dobrym wyborem jest https://www.sprzataniedeluxe.pl/sprzatanie-uslugi-porzadkowe/sprzatanie-przychodni/ prawdziwi profesjonaliści


Ostatnio zmieniony przez Ryszardrat dnia Pon 7 Paź 2019, 13:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fmarks
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety firmy sprzątające warto wziąć tylko i wyłącznie z polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to fakt nie ma to jak firma z polecenia ale od czego my tu jesteśmy uśmiech Ja mogę Ci polecić świetnych fachowców od sprzątania budynku od zewnątrz - mycie okien, elewacji, dachu itd - ROPE EXPERT. Oni działają w Warszawie i okolicach. Szybkie terminy, bezproblemowy kontakt z właścicielem panem Łukaszem, dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 8 Lis 2019, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti podpisuje się obiema rękami pod tym co napisałaś. Moja firma już kilka razy korzystała z pomocy fachowców zRope Expert i doświadczenia mamy równie pozytywne jak Ty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pon 3 Sie 2020, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, najlepiej sugerować się opiniami innych osób i brać sprawdzone ekipy. W takim razie koogo polecicie do mycia elewacji z Zielonej Góry? Zależy mi na doczyszczeniu budynku oraz podjazdu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjścia masz dwa, albo zmienić firmę sprzątającą na bardziej profesjonalną, na przykład na Clean Way, albo zakupić od nich profesjonalny sprzęt i chemię do sprzątania https://sklep.cleanway.pl/ i robić to osobiście. Wtedy będziesz mieć pewność o dobrze wykonanej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leszeks
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 18:33    Temat postu: Sprzątanie biura Odpowiedz z cytatem

Firm sprzątających na rynku jest naprawdę wiele , ale nie każda firma jest godna naszej uwagi i polecenia. Mój pierwszy typ nie był dobry. Nie byłem zadowolony z rezultatów ich pracy dlatego później przyłożyłem się i poczytałem w internecie opinie na temat innej firmy, którą też polecił mi mój przyjaciel. I ta firma https://pranieisprzatanie.pl rzeczywiście bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Współpracujemy ze sobą dosyć długo i szanujemy siebie nawzajem. To o co proszę jest zrobione dobrze i bez żadnych zastrzeżeń. A co najważniejsze, że usługa zawsze jest wykonana według naszych wcześniejszych ustaleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, ciekawe sposoby na urządzenie pokoju waszego dziecka znajdziecie tutaj: http://www.brodnica.net/wiadomosci/18080/przedstawiamy_najlepsze_sposoby_na_urzadzenie_pokoju_dzieciecego.html . Moim zdaniem posiadają naprawdę ciekawe artykuły, które przeczytacie u nich za darmo. Polecam serdzenie każdemu, kto chciałby zainspirować się czymś ciekawym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2022, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, na czym konkretnie Wam zależy? Ja wychodzę z założenia, że jeśli mówimy o zakupie wyposażenia do firmy sprzątającej, to jednak zawsze warto stawiać na jak najbardziej sprawdzone rozwiazania. Widziałem na stronie https://impactsc.pl/pl/c/Sprzet-do-zamiatania-podlog/112 sporo informacji na temat sprzętu do zamiatania podłogi. Myślę, że dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, znacznie prościej jest prowadzić taką działalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kylia
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2022, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak znaleźć godną zaufania firmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group