Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak sie przebić w Warszawie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
snowidza
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 8:17    Temat postu: Jak sie przebić w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Podobno nasza stolica to miasto wielkich możliwości - i ja dałem się skusić na wyjazd do Warszawy, bo w mojej rodzinnej miejscowości nie było żadnych interesujących perspektyw.
Ale okazało się, że Mordor naprawdę zasługuje na swoją nazwę. Wobec tego zamierzam iść na swoje, otworzyć własną firmę. Mogę się zajmować np. jakąś kawiarenką - tylko że w Warszawie jest taka konkurencja, że nie wiem czy dam radę się przebić. Zbieram różne przydatne porady i artykuły na start biznesu - może tutaj też ktoś mi coś podrzuci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewer35
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 21:46    Temat postu: sadads Odpowiedz z cytatem

Takie usługi są mi zbędne. Ale niewykluczone, że innym się przyda.
_________________
Pamięć nie jest od pamiętania, lecz od wspominania, a to nie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zalozyc włanśa firmę, zwlaszcza jesli myslisz o Warszawie. Teraz bardzo oplacalne bedzie zalozenie wlasnego autmatycznego i calodobowego parkingu. Do tego wystarczy raz zainwestowac w porzadne sprzety jak np automaty parkingowe i problem z glowy, bo komputer praktycznie wykonuje całą pracę. Warto jednak najpierw skontaktowac się z firmą taab https://taab.pl/ ktora wyposaza parkingi w takie urzadzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rico.pacocha
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 28 Paź 2019, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest na to jakichś sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group