Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 13:19    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

Jesli wciaz nie wiecie co kupic komus na prezent to polecam ta stronke Prezenty i atrakcje Duzo fajnych pomyslow na prezent i bardzo atrakcyjne ceny. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Nie 3 Lis 2019, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często kupuje perfumy na prezent i sama też uwielbiam je dostawać uśmiech Wciąż testuję nowe zapachy i szukam tego jednego, wymarzonego uśmiech Jeśli chodzi o dobra jakość to polecam zerknąć na ofertę https://perfumik.pl/. Duży wybór, dobre ceny i świetna jakość. Ja kupuję najczęściej te perfumetki, które kosztują tylko 15 zł ( często korzystam z promocji).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ciekawy prezent, to na pewno pod tym linkiem https://www.taniaksiazka.pl/wolna-dziecinstwo-i-koniec-swiata-w-albanii-lea-ypi-p-1731475.html znajdziecie sporo ciekawych książek, w dodatku w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem warto przyjrzeć się ichneijszej ofercie, a na pewno przypadnie wam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj trzeba podejść indywidualnie Very Happy Na przykład mój przyjaciel, całkiem rozluźniony gość, dostał ode mnie ostatnio takie oto Bongo no i był zachwycony! Wiem, że żaden inny prezent nie sprawiłby mu tyle radości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnston.kaylin
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj wybieram bony podarunkowe. A Wy? Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Nie 18 Gru 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam sklep https://www.edibutik.pl/ Można tam kupić wiele rzeczy, które dla kogoś będą wspaniałym prezentem. Ja osobiście lubię ich produkty i zawsze jestem zadowolona z ich bardzo dobrej jakości oraz ogólnego świetnego wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group