Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

CZapka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 13:07    Temat postu: CZapka Odpowiedz z cytatem

hej. Poszukuje ladnej czapki na zime. Czapki damskie Ta mi sie bardzo podoba ale niestety jest ciut za duza. Wiecie gdzie dostane podobna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 3 Lis 2019, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałaś już ofertę w sklepie https://www.sterkowski.pl/ ? Oni mają naprawdę bardzo ładne propozycje czapek i kapeluszy, nie tylko dla kobiet ale też dla mężczyzn. Wszystkie ich propozycje są z wysokiej jakości materiałów i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Na pewno coś ci wpadnie w oko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wełnianą. Ja mam różne, ale wełniana najlepiej mnie grzeje 😄 kupiłam czapki damskie z dwoma pomponami w której wyglądam jak Myszka Mickey 😄 w sklepie czapkowo.pl, polecam, wygodna i ciepła 😄
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paul.predovic
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO myślicie o kaszkiecie na zimę? Będzie ciepło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 6 Sty 2021, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej najlepiej szukać wełnianych czapek i szalików. uśmiech Ja sama nawet dziergam takie małe rzeczy - są najłatwiejsze. ;D W sklepie https://wloczkowyswiat.pl/ kupuję taką wełnianą włóczkę. Ostatnio wydziergałam z takiej grubszej włóczki super czapkę. ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że samo noszenie czapek jest bardzo fajna i ja mam ich naprawdę całkiem sporą ilość. Dlatego także mogę każdemu polecić przeczytanie wpisu https://hatfactory.pl/pl/blog/za-co-kochamy-czapki-z-angory-n49 gdzie bardzo fajnie opisano za co kochamy czapki z angory. Ja także już taką mam u siebie w kolekcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group