Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Masaż klasyczny pomoże na ból pleców?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 10:44    Temat postu: Masaż klasyczny pomoże na ból pleców? Odpowiedz z cytatem

Masaż klasyczny pomoże na taki ból pleców wynikający z siedzącej pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinien pomóc.
Tzn może nie od razu, chociaż pewną poprawę pewnie poczujesz.
Ale taka seria zabiegów powinna pomóc.
Tutaj https://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny widziałam, że robią klasyczny masaż w Warszawie.
Poczytaj tam sobie coś więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 26 Paź 2019, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od przyczyny bólu, jeśli wynika jedynie z przemęczenia/nadwerężenia mięśni to tak. Mi w takiej sytuacji bardzo pomógł masaż gorącymi kamieniami, korzystałam z oferty: https://kamildruzd.pl/masaze/masaz-relaksacyjny-wroclaw/ , od razu poczułam się odprężona, zrelaksowana i jakby lżejsza. Jeśli natomiast masz jakieś poważniejsze kłopoty z kręgosłupem, pomyśl raczej o masażu leczniczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż może i pomoże ale jest to rozwiązanie dobre tylko na chwilę. Poza tym koszt masażu nie jest mały. U mnie bardzo dobrze na ból mięśni pleców sprawdza się wygrzewanie uśmiech Mam taki elektryczny koc podkładowy https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7425 , który kładę na łózko zamiast prześcieradła. Koc jest mięciutki i bardzo przyjemny w dotyku i świetnie podgrzewa pościel. Wypróbujcie, to naprawdę działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madelineee
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jest to typowy masaż, ale na pewno pozytywnie wpłynie na odstresowanie i złagodzi bóle - zobacz koniecznie czym jest tantra uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pią 1 Lis 2019, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być ciężko, bo to jest bardziej relaksacyjny tylko na krótki czas. Ból taki może być faktycznie od siedzenia, ale jeśli to długo trwa, to zaczyna być problemem nieco szerszym. Polecę, http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ takie serie zabiegów naprawdę dużo potrafią zadziałać, żeby ogólnie rozluźnić mięśnie i nawet postawę naprawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ostatnio bardzo boli w biodrze. Nie mam czasu biegać po lekarzach. Myślicie, że to może być to zwyrodnienie stawu biodrowego ? Jeżeli tak to na pewno posłucham się wskazówek tych specjalistów.? Jeżeli tak to na pewno posłucham się wskazówek tych specjalistów.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sprawdzić sobie stronkę: http://q-house.net.pl/zdrowie-uroda/tajski-masaz-olejkowy-czy-moze-tajski-klasyczny-roznice-i-zastosowania/. Znajdziecie tam naprawdę bardzo dobrego bloga, poruszającego sporo ciekawych i przede wszystkim ważnych tematów. Polecam serdecznie język.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skye.skiles
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż Bielsko-Biała https://fizjomed.pro/masaz-bielsko-biala/ jest zalecany głównie osobom, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa spowodowanego wadami postawy, siedzącym trybem życia, przeciążeniami, nadwagą czy zmianami zwyrodnieniowymi. Jest również stosowany w przypadku wystąpienia napięcia mięśniowego, którego przyczyną może być przewlekły stres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej masaż medyczny, miałam kiedyś podobnie i poszłam na klsayczny, niestety było gorzej a znajomy masażysta potem (technik po cosinus krakow) się za głowe łapał, kto mi taką krzywdę zrobił uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group