Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Reklama dla firmy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 9:36    Temat postu: Reklama dla firmy Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak wiele sposobów na rozreklamowanie biznesu. Dla mnie darmowe gadżety to już lekki przeżytek. Nikt nie lubi nietrwałych przedmiotów, kolejny długopis, kubek bądź torba to taka rzecz. Jeśli decydujemy się na własny biznes to myślę, że takie rzeczy jak księgowość czy reklama powinniśmy powierzyć profesjonalistom. Na rynku jest wiele ofert firm, osobiście polecam agencję reklamową z Zielonej Góry, która w szybki i skuteczny sposób rozreklamuje Twój biznes. Czasem należy wynająć specjalistów by móc cieszyć się z większej ilość klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iga3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety do dobre rozwiązanie, jednak w obecnych czasach warto zastanowić się nad marketingiem w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja stawiam i na jedno i drugie. Warto mieć pod ręką ulotki i wizytówki uśmiech Mogę wam polecić dobre studio graficzne. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem zadowolona z ich projektów. Wybierzcie Artlime, projekty graficzne dla firm to dla nich mały pikuś oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadzety gadzetami, ale warto tez zadbac o reklame w sieci. to teraz podstawa jakichkolwiek dzialan uśmiech sama zdecydowalam sie na zalozenie wizytowki w google, dostalam namiar na firme http://wizytowkawgoogle.pl/ zakladaja wizytowki, tworza opisy, przedstawiaja oferte firmy i zajmuja sie administrowaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na pozycjonowanie stron lublin: https://emedia.com.pl/blog/reklama-sklepow-internetowych? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. Myślę, że czas zadbać o internetową promocję firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2020, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chciałabyś reklamować swoją firmę samodzielnie to polecam Ci bardzo ciekawy blog o copywritingu z którego dowiesz się nie tylko tego jak pisać artykuły z frazami które będa Cię pozycjonować. Ale będziesz wiedzieć jak przykładowo pisać poprawnie i chwytliwie opisy swoich usług oraz produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest reklamować się używając flagi reklamowe EMTIGO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencji reklamowych nie brakuje, wystarczy poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 24 Paź 2020, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie moglabym Ci polecic firme z ktora osobiscie wspolpracowalam przy tworzeniu strony - http://zakladanie-stron-www.pl/ naprawde swietne podejscie do projektu, dbaja o kazdy najmniejszy szczegol odbioru, wiedza co podoba sie potencjalnym klientom i jak to wykorzystac uśmiech Udalo sie stworzyc naprawde cudo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group