Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Randki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 8:46    Temat postu: Randki Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jestem zwolenniczką tego by korzystać z portali randkowych i tam w jakiś sposób poznawać nowych ludzi. Nie jest powiedziane , ze zaraz będzie to wielka miłość ale może znajdziemy przyjaciela lub bratnią duszę. Warto czasem zerknać w takie miejsca https://www.mydwoje.pl/poradnik/randki , moze akurat znajdziemy drugą połowkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lera
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, chciałabym się dowiedzieć jaki stosunek macie do tego aby poznawać się poprzez randki w sieci i czy są z tego tutaj na forum jakieś ślubne pary? uśmiech bo u nas tak właśnie było - poznaliśmy się na portalu randkowym i jesteśmy już razem 13 lat, a po ślubie ponad 3 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nudez
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Maj 2020, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacie kogoś, kto tak naprawdę poznał się w sieci i jest dalej razem?
_________________
Najlepsze portale randkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
letsdate
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Najlepszy sposób
_________________
Najlepszy i jednocześnie najpopularniejszy portal randkowy czyli Letsdate: https://znajdzrandke.pl/portal-randkowy-letsdate/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
markoas
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może interesuje Was coś konkretniejszego ? Przecież jesteśmy dorośli ... może spotkania w formie sex randki ? Jak się komuś nudzi w Warszawie i szuka partnera do spotkań to sporo ogłoszeń znajduję się na https://www.boonga.pl/warszawa a jeśli akurat nie ma nikogo interesującego kto by spełniał oczekiwania, dobrym pomysłem będzie opublikowanie własnego anonsu.
_________________
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi. Pozdrawiam wszystkich, ps. nie szukam nikogo na sex spotkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka97
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 13 Maj 2021, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja korzystam tylko z jednego portalu randkowego, gdzie można sobie wysyłać różnego rodzaju zdjęcia i poznawać ludzi. Osobiście polecam sprawdzić, może akurat się spodoba https://cybernudesy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na shoow.pl, tam są ogłoszenia, dzięki którym znajdziesz odpowiednie dla siebie osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sob 14 Sie 2021, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-powiedziec-chlopakowi-ze-mi-sie-podoba/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawy artykuł, który może okazać się bardzo pomocny. Dowiecie się tam bowiem w jaki sposób powiedzieć chłopakowi, że wam się podoba. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Myślę, że takie informacje mogą okazać się bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nudeski
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na nową modę i wysyłanie prywatnych zdjęć np. polskie nudesy gorących kobiet? Korzysta z tego ogromna ilość ludzi i wydaje się, że są zadowoleni. Swoją drogą to fajna opcja do poznawania nowych znajomości i randkowania przez internet. Randki w necie to ostatnim czasem bardzo popularny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że trzeba być bardziej ostrożnym przy spotkaniach z osobami "z sieci" , ale nie powinniśmy się też tego bać. Ja na takim portalu poznałam swojego chłopaka, a kuzynka przyszłego męża, więc uważam, że można w taki sposób poznać na prawdę fajnych i wartościowych ludzi, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Zobaczcie sami na stronę https://randkuj.my/, to tam byłam wcześniej zarejestrowana i mogę wam polecić ten portal z czystym sumieniem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group