Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

meble
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carleigh
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 23:26    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Chciałbym sobie kupić do salonu jakiś świetny stolik kawowy. po wielu opiniach w internecie wybrałem https://meble-eden-home.pl/ myślicie że warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pią 11 Gru 2020, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:) Bardzo ładne i niedrogie meble do salonu oferuje firma Akord. To polski producent, dobrze identyfikujący nasze polskie potrzeby i możliwości finansowe. Stolików kawowych mają spory wybór, mi osobiście też bardzo podobają się ich komody pod telewizor, polecam zobaczyć: https://sklep.akord.net.pl/55-komody-rtv gdyż meble te wyróżniają się oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnością. Ja mam w planie stworzenie przy współpracy z Akord całkowicie nowego wystroju w pokoju gościnnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacusszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob 12 Gru 2020, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem stolik kawowy wykonany z pnia drzewa, robi niesamowite wrażenie
_________________
projektowanie wnętrz - HomeKONCEPT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amie.kris
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Miechów

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o łazienkę. Pierwszym krokiem w projektowaniu łazienki jest odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Tylko znając dostępną ilość miejsca możemy zacząć wybierać producenta mebli łazienkowych. Od tego momentu należy podjąć szereg decyzji, aby znaleźć rozwiązania najlepiej odpowiadające naszym potrzebom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 3 Sty 2021, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o meble do mieszkania to zastanawiają mnie oferty na portalach aukcyjnych które posiadają w zestawieniu używane meble Nie chcę kupowac nowych z względu na to że szkoda mi pieniedzy na coś co jest w ciągłej eksploatacji i szybko traci wartośc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 4 Sty 2021, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest moda na odnawianie starych mebli. Warto więc o tym pomyśleć poważnie. Zobaczcie koniecznie, co do zaoferowania ma hurtownia tapicerska Akces: https://hurtownia-akces.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelyn87
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 7 Sty 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oryginalna i niezwykła sofa, która odmieni każde wnętrze. Jestem zakochana w sofie Szezlong Chester https://slf24.pl/sofa-szezlong-chester.html co o niej sądzicie? Sofa dzięki wygodnemu siedzisku i oparciu zapewnia duży komfort użytkowania, a jej wygląd gwarantuje także doznania estetyczne. Guziki na siedzisku i bokach sofy wyglądają zjawiskowo i podnoszą jej klasę i szyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annette08
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Wto 12 Sty 2021, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam ławę kawową do salonu. Super wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają meble w stylu industrialnym, najchętniej całe mieszkanie miałabym takie uśmiech Bardzo ładnie się prezentują. Tu widziałam ciekawe okazy http://www.pj-meble.pl/ a jeszcze lepiej, że można wysyłkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornel45677
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zastanawiam się w którym sklepie będzie dostępna szafa wnękowa. Sklepów z meblami jest dużo, ale ciężko stwierdzić który będzie najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group