Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzamy się
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Erin
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 9:56    Temat postu: urządzamy się Odpowiedz z cytatem

wprowadzamy się do nowego mieszkania i wyjątkowo ciężko nam o kompromis w kwestii wyposażenia. Ja bym chciała najlepsze meble prowansalskie do kuchni, a on wolałby coś tańszego, mniej efektownego.
Nie spodziewałam się takich kłopotów zaraz po ślubie i nie wiem, jak z tego wybrnąć... to już jakiś pierwszy kryzys Embarassed ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazmaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na ściany obrazy, a do kuchni na półki tylko kubki ręcznie malowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na aranżację wnętrz może być na prawdę sporo. Bardzo fajne propozycje można znaleźć na homebook, czy pinterest.
Ja od siebie mogę was jeszcze zachęcić do zainteresowania się tematem Czy można samemu położyć tapety ścienne na blogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym,że pomysłów na aranżację wnętrz jest mnóstwo. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć a pomysł sam się nasunie. Jak chociażby oświetlenie stanowi bardzo ważny element każdego domu. Dlatego też należy się dobrze zastanowić nad wyborem lamp. My jak szukaliśmy to trafiliśmy na szykownydom.com i spodobały mi się lampy wiszące. Są bardzo proste i efektowne.

Ostatnio zmieniony przez tigerr dnia Nie 20 Paź 2019, 11:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadek_kowol
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam problemu, żeby dogadać się z żoną w temacie urządzania mieszkania. Jak na razie idzie nam dobrze, albo jedna, albo druga strona idzie na kompromis. Chcę zrobić żonie prezent i zamówiłem plakaty https://www.bluebird-design.com/ , które mam nadzieję spodobają jej się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kara57
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje mieszkanie własnościowe w okolicach Warszawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny mieszkań w stolicy lub okolicach czasem przyprawiają o zawrót głowy niestety.. Jeśli chodzi o aranżację mieszkania to ja szukałam ostatnio mebli w stylu włoskim - eleganckich ale nowoczesnych jednocześnie. W końcu zakupy udało się zrobić w sklepie CAYA DESIGN. Bardzo dobra jakość, niewygórowane ceny, szybka dostawa. Super jest to, ze większość modeli posiada funkcje spania i pojemniki na pościel uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie się nie jest proste, no chyba, że mamy tyle funduszy, żeby w razie co szybko coś zmienić. To inny temat . Ale czy mamy więcej pieniędzy, czy nie, lubimy wybierać. A jeśli chodzi o lampy, to sklep szykownydom.com nam na to pozwala. Znajdziemy tam najróżniejsze produkty, mniej lub bardziej znanych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plakaty na ścianę https://posterilla.pl/ powinny Ci się spodobać. Obrazy dziś to już przeżytek. Zresztą są bardzo drogie, a plakaty są idealną alternatywą. W tymże sklepie znajdziesz ich ogromną różnorodność. Do wykorzystania dosłownie w każdym pomieszczeniu, od kuchni, poprzez salon do sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z kuchnią nie było problemu. Wybraliśmy odpowiednie [url=http://4wall.pl/24_tapety-do-kuchni]tapety do kuchni, nowoczesne meble i całość wygląda oszołamiająco. Wybraliśmy czarne tapety z białymi napisami, jakby ktoś tam kredą pisał. Wygląda to bardzo stylowo, dodaje kuchni specyficznego uroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group