Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o striptease ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki striptiz to nie striptiz..;)ale za całościowe rozebranie to się chyba dodatkowo opłaca...
no a babki..może jakieś nie wyżyte byłyoczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Iwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 19
Skąd: woj, dolnośląskie

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne napisał:
taki striptiz to nie striptiz..;)ale za całościowe rozebranie to się chyba dodatkowo opłaca...
no a babki..może jakieś nie wyżyte byłyoczko



to samo powiedzial moj narzyczony ze to nie striptiz lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh jak cnotliwe panienki - a to fajnie powiedziane lol
ja tez nie chce striptizu, wieczory chce oddzielnie bo o to w nich chodzi uśmiech
mam nadzieje ze swiadkowa mi zorganizuje.. cos czuje ze jak sie z nia spotkam to bedzie w "szoku" ilu rzeczy od niej oczekuje.. wiem, ze nie byla nigdy swiadkowa i na wesela rzadko chodzi, wiec pewnie nie wie z czym ta rola sie wiaze.. ale moze inna kolezanke poprosze o zorganizowanie, bo swojej swiadkowej w tej roli nie widze...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 19
Skąd: woj, dolnośląskie

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fredee napisał:
Ludzie...czytajcie dokładnie posty..przecież człowiek napisał ze jego narzeczona wybirasię na swój wieczór panieński do klubu ze striptizerem...uśmiech


tylko zwroc uwage zo ON wybiera sie z kolezankami do klubu na stroptiz a on bedzie w domu, w domu jest calkiem inaczej, nie wiem czy czytalas moj post w ktorym opisalam jak wygladal striptiz w lokalu, w domu jest kilka pokoji kumple stana mure i zaden sie nie "wypucuje" jak skonczyl sie striptiz....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 23 Maj 2008, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę was nie straszcie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja szczerze nie wiele zrozumialam z tego postu...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 15 Lis 2008, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze, to mnie nie pociąga striptiz i mojego K. też nie bardzo. Nawet chyba nie chciałby go w moim wydaniu, bo mu się wydaje zbyt wulgarny. więc w tej kwestii akurat się o niego nie muszę martwić. A o siebie, to już nawet ani tyle... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amelia napisał:
ja także nie chciałabym żeby mój narzeczony uczestniczył w podobnej rozrywce, bo i po co? :


Nie chciałam, sama nie uczestniczyłam... Ogólnie jestem na nie. Dla mnie to jak przedsionek "zdrady", a nie dobrej zabawy Confused Wyszaleć się to mieliśmy czas przed byciem z sobą, a nie tydzień przed ślubem Shocked...

magdaberbec napisał:
a no właśnie, możemy mówić naszym facetom aby nie zapraszali takich "dam" a później będą się tłumaczyć że koledzy ją przyprowadzili. Więc trzeba też kolegom powiedzieć że sobie nie życzymy takiego wieczoru kawalerskiego. jeśli są dobrymi kumplami to powinni to uszanować


Ja powiedziałam to dla mojego M (on dla kolegów), dla jego Starszego (co organizował) i dla... swoich starszych uśmiech

Wierzcie mi, bałam się okropnie!... ale wszyscy uszanowali nasze życzenia uśmiech

P.S. - A wieczory mieliśmy na tydzień przed ślubem dokładnie (czyli 5.07.2008) - świetnie się bawiłam! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armenia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 38

PostWysłany: Sob 17 Sty 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się właśnie boję tego, że koledzy mojego K. nie usznują mojej prośby by nie organizowali striptizu. Wiem że moj też tego nie chce ale nie wiem jak wpłynąć na jego kolegów. Zastanawialismy się też z narzyczonym cy w ogóle zorganizować kawalerski i panieński ale przecież w końcu sa po to żeby się wytęsknić za sobą Wink
pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest taka tradycja że striptiz zawsze jest, zarówno u facetów jak i u kobiet. Nie widzę zresztą w tym nic złego.My z dziewczynami zawsze się bawimy świetnie i nie widzę powodu, czemu faceci też by nie mogli.
Zresztą u nas to się zaprasza striptizerów do klubu ze specjalnym wydzielonym pokoikiem takie a'la VIP i tam się wszystko odbywa, a zabawa jest przednia do białego rana. Uważam, że faceci maja swój rozum i każda z nas wie czy można zaufać lubemu czy nie:)
Ja w sumie to sobie nie wyobrażam ,żebym zabroniła mojemu na taką zabawę.
My organizujemy swoje wieczory osobno i jedno się nie wtrąca do drugiego:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 4 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group