Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty męskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2019, 19:36    Temat postu: Buty męskie Odpowiedz z cytatem

Pomagacie swoim partnerom dobierać buty? Ja swojemu ostatnio doradziłam pewne stylowe buty męskie, które wpadły mi w oko na jakiejś stronie. Okazało się, że są to buty marki Plaro, jednakże takiej, która wykonuje naprawdę bardzo solidne obuwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojemu nie pomagam, mój facet lubi styl militarny. Najchętniej nie zdejmowałby swoich ulubionych butów wojskowych . Nie wiem czemu mężczyźni bywają tacy uparci odnośnie swojej garderoby. Najlepiej kupować rzeczy tylko praktyczne i tylko wtedy kiedy tamte już totalnie nie nadają się do użytku. Taką teorię ma mój facet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sob 12 Paź 2019, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sklep internetowy, to koleżanka niedawno pokazała mi bardzo ciekawą stronę z obuwiem damskim, męskim oraz nawet dla dzieci. Sprawdźcie tutaj : https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html i dajcie znać, co sądzicie o ich asortymencie. Według mnie, każdy znajdzie tam coś wyjątkowego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o mężczyznach to gdzie kupujecie swoim panom kurtki? Bo moja siostra znalazła na https://www.ceneo.pl/Kurtki_meskie/p:Nike.htm bardzo fajne kurtki i zastanawiam się czy by przypadkiem jakieś nie zamówić również dla swoich panów. W końcu facet nie lubi zbytnio chodzić po sklepach i przymierzać wszystko co mu wybiorę, więc w taki sposób zaoszczędzę czas i nerwy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest jednoznacznie podpowiedzieć, które buty są fajne, a których lepiej unikać. Tym bardziej, że każdy z nas ma swoje wymagania. Ja bardzo lubię zamawiać obuwie z https://pl.aliexpress.com/category/322/shoes.html i oczywiście robię to bardzo często i chętnie. Tym bardziej, że jestem wielką fanką różnego rodzaju obuwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tylko pomagam dobierać, wręcz pokazuję palcem które ma mierzyć i kupować. Czasami zamawiam mu sama i mierzy w domu, jak się nie podobają to odsyłam i już. Na https://butymodne.pl/sandaly-meskie-c19912.html są fajne sandały, myślę że na to lato co nadchodzi coś znajdziemy. I pewnie znowu zadecyduję ja które dokładnie Very Happy Na szczęście nie trafił mi się wybredny egzemplarz i wszystko mu się podoba. Oby tylko wygodne były.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się coś kupuje to warto znać opienię drugiej strony, dlaczego nie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group