Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Usg kolana
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2019, 19:33    Temat postu: Usg kolana Odpowiedz z cytatem

Takie wtrącenie - jeżeli potrzebne Wam jest usg kolana w Gdańsku to jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług renomowanych ośrodków, takich jak Ortopedika. Publiczne ośrodki służby zdrowia niestety, ale mają bardzo długie terminy, jak również często posiadają już przestarzały sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrwieczorek90
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie od zawsze stawiam na prywatne miejsca. Wykonywałem badanie usg kolana nie tak dawno w https://usg-warszawa.pl i pominięcie długiego oczekiwania na termin oraz kolejek było bardzo dużym plusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie zalecenia do wykonania badania, to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać, tylko trzeba to robić jak najszybciej. Nie za kilka miesięcy, tylko ekspresowo. Przecież wiadomo, że szybka ocena zwiększa szanse na łatwe poradzenie sobie z problemem. USG da się załatwić szybko, a wszystko macie tutaj - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Przed wizytą zadzwonią z informacją o tym, jak trzeba się przygotować, jak to przebiega. Całość jest załatwiana moim zdaniem na maxa profesjonalnie i tak to powinno wyglądać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidel50
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj kiedy przytrafia mi się kontuzja udaje się do prywatnej służby zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to USG, tak samo jak tomografię komputerową czy rezonans można wykonać w CM Gamma w Warszawie na ul. Bobrowieckiej lub Broniewskiego. Nie ma tam długich kolejek, więc naprawdę opłaca się do nich zwrócić. Dodatkowo, w swojej placówce oferują wielu różnych specjalistów z którymi można skonsultować swoje wyniki badań. Tam na pewno profesjonalnie się wami zajmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli faktycznie potrzebujemy wykonywać takie badania to ja również jestem zdania, że właśnie bardzo ważnym jest to aby wiedzieć gdzie je zrobić. W sumie jakiś czas temu ja chciałam wykonać rezonans magnetyczny w Gdańsku i jak się okazało to w https://goo.gl/maps/Bg5whb19uUtEbLHD7 zrobiłam te badania bez problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na takie problemy dobrym wyborem byłyby Stabilizatory i ortezy ortopedyczne, które dostępne są w https://magmarmedyczny.pl/stabilizatory-i-ortezy-ortopedyczne . Ogólnie producent oferuje bardzo dobrej jakości akcesoria, które dostepne są w niewygórowanej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że nie każde usg jest tak samo dokładne? Nie każdy lekarz jest też w stanie tak samo precyzyjnie opisać jego wynik. Muszę się zapisać na takie badanie niedługo i trafiłam właśnie na ten artykuł https://supermamy.papilot.pl/zdrowie/16886/usg-nie-kazdy-wykonuje-je-prawidlowo . Na pewno będę teraz zwracać uwagę na opinie lekarza i pytać o to na jakim sprzęcie badanie będę miała wykonane. Tak, żebym naprawdę miała pewność co mi dolega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 17 Lut 2023, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku spraw związanych ze zdrowiem staram się współpracować ze specjalistami w branży.

tabletki na potencję bez recepty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Nie 19 Lut 2023, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group