Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fizjoterapia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast wkrótce będę otwierać swój gabinet fizjoterapeutyczny i co fajne znalazłam teraz porady na świetne w artykule - https://www.interaktywna.pl/spoleczenstwo/kariera/jak-zaaranzowac-domowy-gabinet-fizjoterapeuty/ . Tam dowiedziałam się jak nawet doskonale zaaranżować gabinet fizjoterapeutyczny w swoim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie szukając przede wszystkim profesjonalnego wsparcia w zakresie przeprowadzenia skutecznej fizjoterapii to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Pracownia Zdrowia z Wrocławia https://pracownia-zdrowia.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na doświadczenie, umiejętności radzenia sobie z naprawdę trudnymi przypadkami. Tutaj miałem pewność że trafiłem w odpowiednie ręce. No i już zaczynam wraca do sportu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym w Polsce specjalista od leczenia dyskopatii i przepukliny dysku bez konieczności operacji jest Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński. Pomógł mi kiedy nikt inny nie potrafił. Jestem pod wielkim wrażeniem jego doświadczenia, umiejętności i skuteczności w leczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zawodowo prowadzić fizjoterapię lub po prostu ćwiczyć w domu aby być w formie to wykorzystaj profesjonalny sklep https://4fizjo.pl/pol_m_Sporty-wodne-TSUNAMI_Bojki-asekuracyjne-295.html gdzie zakupisz wszelkie potrzebne produkty. Mają nie tylko duży wybór ale i niskie ceny a co ważniejsze wysoką jakość. Dzięki nim będziesz w formie lub szybciej staniesz na nogi dzięki ich przyrządom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować czasu oraz pieniędzy. Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę platformy Enedu, na której znajdziecie najróżniejsze kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, osteopatii i akupunktury, w tym np. kurs Jakub Stępnik .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 22 Lis 2022, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety niewiele gabinetów oferuje fizjoterapię dzieci, dlatego jeśli rozglądacie się za profesjonalistami w swoim fachu, którzy pomogą waszym pociechom - koniecznie powinniście zwrócić uwagę na gabinet https://www.fizjopraktyka.waw.pl/fizjoterapia-dzieci-warszawa mieszczący się w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartynaMic
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 42

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zastanowić się nad czymś takim jak osteopatia Nigdy nie byłam u tego specjalisty, a chętnie bym zobaczyła jak taka wizyta wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o takie kwestie, jak pole magnetyczne kraków i różne inne terapie, to śmiało możecie zgłosić się do Alan Med. Tam pod okiem świetnych specjalistów, będziecie mogli popracować nad swoim zdrowiem. Mój znajomy też był u nich zapisany przez długi czas i jest bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was fizjoterapia to powinniście też poczytać więcej o różnych zabiegach z zakresu fizjoterapii. Tutaj znajdziecie więcej informacji o terapii z wykorzystaniem fali uderzeniowej: https://openmedical.pl/terapia-z-wykorzystaniem-fali-uderzeniowej/ . Moim zdaniem warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie może namiar stricte na fizjoterapeuta sportowy wrocław ? Odkąd zaczęłam uprawiać sport, coraz częściej łapią mnie różnego rodzaju kontuzje i bole. Chciałabym nad tym popracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group