Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fizjoterapia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ortlangr
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam podobny problem. Szukałam ostatnio odpowiedniej fizjoterapia bielany . Jeśli znacie taki gabinet to piszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami korzystanie z usług fizjoterapeuty jest niezbędne, ale czasami pomóc może zwykły masaż relaksacyjny https://salonmandala.pl/salony/salon-mandala-warszawa/. Pomoże on się zrelaksować, zredukować nadmiar stresu i zmniejszyć niewielkie bóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w tej sytuacji pomoże Tobie centrum rehabilitacji Kraków: https://openmedical.pl/. Przyjmują tam świetni specjaliści - lekarze i rehabilitanci. Warto się z nimi skontaktować i omówić problem. Na pewno znajdzie się rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 35

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy fitoterapeuta. Najlepsza klinika to https://aktywnaklinika.pl/endoproteza-stawu-biodrowego/ Super efekty. Korzystałam z rehabilitacji po endoprotezie kolana. Konkretne zabiegi. Idealne ćwiczenia na wagę moich sił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w razie potrzeby (a kontuzje miewam regularnie...) korzystam z http://rehapro.com.pl/ Zawsze polecam chodzenie do lekarzy - po prostu oni najlepiej znają się na szybkim przywracaniu ludzi do zdrowia i kondycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iarmstrong
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi fizjoterapeutyczne są naprawdę pomocne i skuteczne, przy odpowiedniej regularności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Pią 24 Lip 2020, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas uczęszczania na takie zabiegi warto też trzymać odpowiednią dietę, gdyż może to pomóc w regeneracji kontuzji. Takie dodatki jak odżywki białkowe pozwolą dostarczyć niezbędne białko i przyspieszyć regenerację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mundekstar
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 8:45    Temat postu: Gabinety Odpowiedz z cytatem

omel33 napisał:
Słuchajcie, ostatnio mam pewne problemy i wydaje mi się, że przydałaby mi się jakaś rehabilitacja. Może ktoś z was orientuje się gdzie jest aktualnie najlepsza fizykoterapia łódź ? Jeśli moglibyście podać mi namiary na jakiś sprawdzony gabinet rehabilitacji, będe wam bardzo wdzięczny za pomo


Osobiście korzystam ze strony Mapa gabinetów Icoone. Na pewno znajdziesz to czego szukasz.



----
Mrotex - urządzenia medyczne i kosmetyczne, Algeness w Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knolan
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 23 Sie 2020, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizjoterapia jest bardzo pomocna, zwłaszcza po cięższych urazach i kontuzjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 29

PostWysłany: Sro 7 Paź 2020, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnych czasach grzechem byłoby nie wspomnieć o możliwościach jakie daje nam e-learning. Obecnie kursy internetowe są powszechne na uczelniach wyższych na całym świecie czy też platformach komercyjnych. Po pierwsze, to niezwykle wygodna forma zdobywania wiedzy. Po drugie, e-learning jest przede bardzo praktyczny. Polecam kursy on line jak i stacjonarne Kursy z terapii manualnej bardzo dobrzy prowadzący, wiele miast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group