Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fotowoltaika kraków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinia24
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 8:58    Temat postu: fotowoltaika kraków Odpowiedz z cytatem

Hejka, my z mężem właśnie zaczynamy budowę domu i zastanawiamy się nad jakąś dobrą firmą oferującą fotowoltaika kraków . Macie kogoś godnego polecenia, kto wykona porządnie
instalacje fotowoltaiczne kraków ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiegand.flavie
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Stary Sącz

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że rząd pomaga i daje dofinansowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 4:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie i to całkiem sporo. Myślimy z mężem nad montażem fotowoltaiki w naszym przyszłym domu. Robiliśmy właśnie wstępne wyliczenia i otrzymalibyśmy zwrot po 5 latach. Informacje o dofinansowaniu znalazłam na stronie https://pgreen.com.pl/panele-fotowoltaiczne/fotowoltaika-lubuskie-instalacja-dofinansowania/ Zostawiam wam namiar. Warto przeczytać więcej o programie "Mój prąd" Mam nadzieję, że zdążymy z niego skorzystać. Z budową ruszamy na wiosnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 14:11    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Ja montowałam z Pulsar Energia. Dają 25 lat gwarancji na swoje panele a montaż był bardzo sprawny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 24 Cze 2020, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też zastanawiam się nad montażem takiej instalacji, jednak chciałbym się was zapytać czy możecie mi podpowiedzieć jakie aktualnie panele słoneczne są najlepszym wyborem? Ktoś z was kto bardziej się na tym zna mógłby mi coś doradzić i podpowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia36
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Nie 5 Lip 2020, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie polecam https://www.vesti-instalacje.pl/ jak zajrzysz na ich stronę możesz szybko przekalkulować ile zaoszczędzisz na takiej inwestycji. Uważam, że to świetny pomysł jako ekologiczne ogrzewanie, zresztą widać to po wzroście popularności takich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie świetni są doradcy z instytutu Innotech. Na początku zrobili mi audyt, zaproponowali projekt instalacji, następnie zajęli się jej montażem oraz zadbali o odbiór i uruchomienie całej instalacji. Wszystko przebiegło sprawnie, bez żadnych opóźnień. To była bardzo dobra decyzja. Przejrzyjcie ofertę na inpg.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Sie 2020, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym regionie z tego co kojarzę to najbardziej ta firma https://levada.pl/category/rodzaj-produktu/fotowoltaika/ jest zazwyczaj polecana do fotowoltaiki. Zreszta Urząd Miasta Krakowa tez ich rekomenduje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2020, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mówicie o tym, to jak to się w ogóle wszystko ze zwykłym piecem spisuje? Trzeba mieć dwa odmienne systemy, czy jak? I z czego pierwsze pobierana jest prąd i inne takie rzeczy? W sensie najpierw piec ogrzewa dom, czy to wszystko się miesza? Ja chcę założyć, jak tylko uszczelnianie kominów w domu zrobię, bo już też muszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stuart83
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2020, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo opłacalne. Poczytaj w sieci o różnych dofinansowaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group