Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje okien
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julia17
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 12:51    Temat postu: dekoracje okien Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Chcę samodzielnie udekorować salę na wesele. Szukam dekoracje okienne tychy bo bardzo mi się takie przystrojone podobają. Przy okazji do domu chciałam zamówić przesłony okienne tychy, tylko nie wiem czy nie lepsze będą rolety zewnętrzne. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzacie swoje wnętrza? Jeżeli tak to myślę, że tu oferta od http://firany-posciel.pl powinna was zainteresować. Ja tu znalazłam sporo porad dotyczących urządzania wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasianowa87
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę plisy pruszków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2022, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie rolet, ze swojej strony mogę polecić Ci producenta rolet i plis okiennych https://plisy.info/. Jakiś czas temu zamawialiśmy u nich plisy na wymiar i prezentują się świetnie. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogipa21
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czym wam się to kojarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc u mnie najlepiej sprawdziły się plisy okienne Nafi. Ogólnie wyglądają bardzo ładnie i co ważne ich jakość jest wysoka także warto na nie postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym kupić jakieś porządne zasłony do swojego mieszkania. Na szczęście trafiłam na ofertę tego sklepu https://nietylkofiranki.pl/351-firany-z-falbanami i tam udało mi się znaleźć naprawdę spory wybór tego typu produktów. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś zamawialiście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podobają mi się żaluzje drewnopodobne. Widziałam takie ostatnio na http://rolostyl.pl/oferta/zaluzje-pionowe-poznan i chyba sobie takie sprawię. Są bardzo ładne, pięknie się prezentują. A Wam jak się podobają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Czw 16 Lis 2023, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując dekorację okien, zwróć uwagę na Rol-Art gdzie znajdziesz modny i funkcjonalny wybór również takich opcji, jak żaluzje fasadowe kielce. Ich różnorodność, zwłaszcza bogata oferta rolet rzymskich w wielu kolorach i rozmiarach, sprawia, że dopasowanie ich do Twoich potrzeb będzie proste. Do tego również licząc na wsparcie w zakresie wykonanych prac montażowych. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Sro 13 Gru 2023, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjnie na oknach prezentują się inteligentne folie, oprócz tego, sterują światłem to nadają bardzo nowoczesny wygląd. Zobaczcie sami na smartfoil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group