Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jedzenie na weselu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julia17
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 12:35    Temat postu: jedzenie na weselu Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, jaka jest najlepsza restauracja w krakowie, w której podają jedzenie staropolskie? Ustaliliśmy takie jedzenie na wesele i teraz szukamy restauracja z kuchnią polską kraków. Możecie coś fajnego polecić? dzięki!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otto36
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może powinnaś pomyśleć o cateringu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arjun67
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staropolska kuchnia na pewno super się sprawdzi w menu weselnym, ale dobrze też zadbać o trochę nowoczesności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
murray.mohr
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie weselne menu powinno być zróżnicowane, żeby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Dobrze postawić na tradycyjną kuchnię jako danie głownie, a przystawki można zróżnicować.
_________________
garmażerka na zamówienie poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joanna3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wesele to impreza, na które można spróbować wielu ciekawych i smacznych potraw. tradycyjne potrawy gotuje w domu podczas świąt czy innych uroczystości. Lubię poznawać nowe smaki, dlatego na swoim weselu wybieram różnego rodzaju dania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 16:56    Temat postu: Re: jedzenie na weselu Odpowiedz z cytatem

Julia17 napisał:
Cześć wszystkim, jaka jest najlepsza restauracja w krakowie, w której podają jedzenie staropolskie? Ustaliliśmy takie jedzenie na wesele i teraz szukamy restauracja z kuchnią polską kraków. Możecie coś fajnego polecić? dzięki!!


Polecam Ci catering z restauracji na Skrajnej https://naskrajnej.pl/przyjecia-weselne To profesjonalna firma, z doświadczeniem, zapewniają usługi na najwyższym poziomie. Bardzo smacznie gotują, kucharzy mają na prawdę kreatywnych. Polecam bardzo. Nie bedziesz żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manderson
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie jest kluczowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 23:35    Temat postu: Re: jedzenie na weselu Odpowiedz z cytatem

Julia17 napisał:
Cześć wszystkim, jaka jest najlepsza restauracja w krakowie, w której podają jedzenie staropolskie? Ustaliliśmy takie jedzenie na wesele i teraz szukamy restauracja z kuchnią polską kraków. Możecie coś fajnego polecić? dzięki!!



Kurcze w krakowie to średnio się orientuje, ale jakby ktoś potrzebował na wrocław, to super jedzenie podaje margaret ;p ceny też bardzo w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wedcrat
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto 7 Lip 2020, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię staropolską kuchnię! Aż mi ślinka cieknie jak pomyślę o zastawionym stole weselnym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 11:07    Temat postu: Menu Odpowiedz z cytatem

Osobiście miałam bardzo duży problem jeśli chodzi o skomponowanie swojego menu weselnego, nie wiedziałam czy postwaić na tradycję czy jednak dozę ekstrawagancji. Na szczęście miejsce, w którym organizowałam swoje wesele - Restauracja Hotel Biały Dom pomogło mi zbalansować obie te rzeczy. Jedzenie było przepyszne, a goście i ja bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group