Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remonty robicie samodzielnie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2019, 19:37    Temat postu: Remonty robicie samodzielnie? Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy remonty robicie samodzielnie czy z pomocą fachowców uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2019, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś drobne prace typu malowanie ścian to raczej samodzielnie.
Ale już takie grubsze rzeczy lepiej zlecić fachowcom.
Tutaj https://www.awconstruction.pl widziałam, że taka firma, ma w ofercie remonty mieszkań na Śląsku.
Widać na ich stronce też zdjęcia z wcześniejszych realizacji.
To daje jakiś obraz tego, co się opłaca, a co niezbyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sob 23 Lis 2019, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż ma brata, który pracuje przy remontach. Zawsze razem robią, więc możemy sporo zaoszczędzić na ekipie. Kilka razy obserwowałam ich przy pracy i nie jest to specjalnie skomplikowane. Ważne by kupować dobrej jakości produkty. Niedawno malowaliśmy pokój córeczce. Farby i wszystkie niezbędne akcesoria kupowaliśmy w sklepie https://www.sklep.majic.pl/. Mają też farbę tablicową, którą pomalowaliśmy drzwi do jej pokoju. Mała jest zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
junius68
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej tak, zawsze staram się remontować na własną rękę, wolę nie przepłacać za ekipy remontowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Wto 10 Mar 2020, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zdecydować się na to aby remont wykonywała jakaś sprawdzona firma. Takie firmy z doświadczeniem mogą wykonać taką usługę jak malowanie natryskowe i według mnie warto jest się na nią zdecydować, jeśli na prawdę zależy wam na jakości wykonanego remontu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sob 14 Mar 2020, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ma solidną ekipę i robią różne remonty. Ja czasami im pomagam jak trzeba coś zamówić. Akurat wertuję strony internetu po to, aby znaleźć uchwyt do lasera. Ciekawy asortyment proponują na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/fennel-uchwyty . Muszę któreś z tych urządzeń kupić, bo bez niego narzędzie pomiarowe nie będzie mogło skuteczne działać i spełniać swojej funkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy oczywiście do czego uśmiech Ja, jako kobieta chętnie korzystam z pomocy fachowców uśmiech Ostatnio malowanie ścian zleciłam profesjonalistom z Warszawy i jestem jak najbardziej zadowolona, szybko, dokładnie i w przyzwoitej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikitiki
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko proste rzeczy, a tak to wolę jednak skorzystać z pomocy fachowca
_________________
Dobrego dnia życzęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enkidu
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 24

PostWysłany: Pią 15 Maj 2020, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście z pomocą fachowców, bo raczej mamy dwie lewe ręce do wszystkiego oczko Sami to możemy co najwyżej pomalować sobie ścianę. A o dobrego fachowca bardzo ciężko. Bo sprawdzone osoby z polecenia zawsze mają zajęte terminy i trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem żeby remont zrobił ktoś ogarnięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 26 Cze 2020, 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne sa drzwi w pokoju. Pamiętam jak wyglądała sytuacja z drzwiami u mnie.. za wszelką cenę chciałam mieć prywatność więc zamontowali u mnie drzwi przesuwne 🙂 sprawdzały się jako tako. Dla mojej córki wybrałam jednak drzwi tradycyjne. Ostatnio urządzaliśmy jej pokój i pozwoliliśmy na samodzielny wybór aranżacji wnętrza - w końcu jej pokój jej twierdza. A piekne tapety znależliśmy tutaj https://dobretapety.pl/tapety-mlodziezowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group