Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dylemat z wyborem wózka dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Celestina
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 12:39    Temat postu: Dylemat z wyborem wózka dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim
Już jakiś czas wiele osób poleca i reklamuje różne wózki 3w1? Jak naprawdę sprawdza sie w praktyce? Szukam pierwszego wózka dla dziecka i myślałam nad zakupem takiego 3w1 https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Cybex_Cybex-Balios-S-1835.html jednak niestety nie znam nikogo kto miałby taki i mógłby cos powiedzieć. Może Wy pomożecie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katia 26
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć jestem mamą dwójki niesfornych dzieciaków. Borykałam się z tym samym problemem. Myślę, że jest wiele portali , które pomogą dokonać ci właściwego wyboru Świat Dziecka. Ja gorąco polecam e-greco.
_________________
Portal dla dzieci i rodziców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
evela.zolo
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co mogę Ci doradzić... wszystko zależy od Twojego budżetu. Ja przy synku miałam wózek 3w1. Kupiłam go z polecenia szwagierki. Sama nie miałam wtedy doświadczenia w tym temacie, ani wiedzy. Zdecydowałam się więc na zakup tego, co mi poleciła i wiesz co? Była to moja najgorsza decyzja. Pomijam kwestie tego, co mi w tym wózku nie pasowało i powiem tylko, że kiedy przeniosłam się już z gonfoli na spacerowkę, wózek już mi się bardzo znudził i już go nie lubiłam. Wiem, że zakup gondoli a potem spacerówki to droższa opcja, ale moim zdaniem - lepsza! Poza tym, dodam jeszcze tylko, że taka spacerówka 3w1 często jest dużo cięższa niż zwykła spacerówka, a to ma znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem że wybór x-landera jest najkorzystniejszy . Bo to nowoczesny, funkcjonalny wózek. Steruje się nim łatwo, wpinanie gondoli i siedziska przebiega łatwo . Wyposażony został on nie tylko w gondolę i siedzisko ale również poszerzaną budkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group