Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na urodziny dla dziecka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2019, 19:33    Temat postu: Co na urodziny dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Jakie zaplanować atrakcje?
Macie może jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2019, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o tym, żeby zrobić takie urodziny dla dzieci z animatorem?
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ widziałam coś takiego w Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu i Bytomiu.
Taki animator przygotowuje dla dzieciaków różne zabawy, a możesz też mieć wpływ na ich tematykę.
I wybrać coś, co interesuje Twoją pociechę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to w ogóle chcemy kupić super prezent dla naszego dziecka w przyszłym roku. Będzie już kończyło 3 latka, więc pomyśleliśmy, że musi więcej czasu spędzać na dworze i chyba zdecydujemy się na taki http://www.avisplacezabaw.pl/produkty/metalowe-place-zabaw-dla-dzieci plac zabaw. Można go wszędzie w ogrodzie zostawić, a maluch będzie i bawił się i rozwijał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejszy jest chyba prezent, bo o imprezie się zapomni a grunt że dziecko będzie mieć ,,pamiątkę" z urodzin uśmiech ja swojemu dziecku kupiłam książeczki pus bo jest jeszcze malutkie a to dla niech idealna propozycja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 9 Lis 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się jednak wydaje, że każde dziecko pamięta imprezę jak i prezent które dostanie na urodziny. ;D Także rzeczywiście ważne są atrakcje. Very Happy Warto poszukać inspiracji w jakichś artykułach. Very Happy A co do prezentu to w sklepie https://www.ateliermalegodesignu.pl mają fajną ofertę ręcznie robionych lalek itp. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci to nie martwię się o to, bo zanim przyjdą urodziny naszego syna to mamy zamiar zakupić jakiś dobry plac zabaw i to najlepiej drewniany. W końcu mamy dość spory ogród więc miejsca na wszystko starczy. Znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę tutaj https://www.woodlit.pl/ z super drewnianymi placami zabaw. Także zdążymy go złożyć zanim będą urodziny synka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że całkiem dobrym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy urodzinowej dla dziecka. A jeszcze lepiej jeśli będzie to impreza przebierana. Rzuć okiem na dom z papieru strój: http://hopki.pl/stroje-dla-chlopca/883-stroj-kostium-dom-z-papieru-maska-.html . Jestem pewna, że mój syn by się z niego ucieszył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenton.pagac
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można poszukać w internecie różnych gier i zabaw dla dzieci, na pewno jest tego sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie Waszym zdaniem jest największy wybór pluszaków dla dzieci. Zamierzam kupić swojemu chrześniakowi jakąś zabawkę pluszową na urodziny. Dajcie proszę znać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak telefon komórkowy? Moje dziecko bardzo byłoby zadowolone z takiego prezentu. Warto pomyśleć o takich rzeczach. Zobaczcie sobie tak samsung m51. W internecie można znaleźć bardzo dużo fajnych telefonów, kupujcie z porównywarkami cenowymi, to się sprawdzi zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group