Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękny śnieżnobiały uśmiech
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elusia617
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 8

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johnston.hildegard napisał:
U mnie świetnie sprawdziły się paski wybielające, dały szybki i widoczny efekt. Jedyną wadą jest to, że mogą powodować nadwrażliwość.


ja do tej pory stosowałam pastę z węglem niezadowalający efekt. muszę znaleźć jakieś inne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia801
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

westeroswinterfell napisał:
Niestety dbanie o zęby wcale nie gwarantuje tego, że będą ładnie wyglądały. Czasem mimo prawidłowej pielęgnacji zęby są żółte lub mają brzydki kształt. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Obecnie dostępne sa różne zabiegi, dzięki którym można uzyskać ładny wygląd zębów. Tutaj: https://protomdental.pl/ znajdziecie ofertę gabinetu, w którym możecie skorzystać z zabiegów poprawiających wygląd zębów.


a co jeżeli kogoś nie stać na medycynę estetyczną pytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe ząbki są ważne, oczywiście jeszcze ważniejsze jest to żeby były proste i zdrowe, a z tym to też różnie bywa. Sprawdźcie sobie ofertę od https://www.ortolingwa.pl/ jeżeli będziecie szukać sprawdzonego ortodonty. Na wybielanie zębów także możecie tu się zapisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj sama również nie przepadam za wizytami u stomatologa. Odkryłam gabinet w którym leczenie nie jest bolesne, jednak i tak czuję pewien niepokój oczko Chodzi tutaj o to ,ze wczesniej chodziłam do nieodpowidnich dentystów. Dopiero potem przekonałam sie, ze leczenie stomatologiczne nie musi byc bolesne. Nawet kanałowe. Leczenie stosowane przez stomatologów obejmuje wszelkiego rodzaju znieczulenia.

Polecam zajrzeć sobie tutaj;
https://depilacjalaserem.info.pl/jak-wybrac-gabinet-stomatologiczny/

Na stronie jest kilka podpowiedzi w zakresie tego, jak wybrać odpowiedni gabinet stomatologiczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group