Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękny śnieżnobiały uśmiech
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda84
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2019, 9:11    Temat postu: Piękny śnieżnobiały uśmiech Odpowiedz z cytatem

Witam,

W przyszłym roku biorę ślub. Od jakiegoś czasu walcze z wybielaniem zębów. Próbowałam już wszelkiego rodzaju past typu ten z aktywnym węglem , z firmy Blanx która się strikte tym zajmuje. Jednak niestety nie mam takich efektów jak bym chciała. Ostatnio byłam w gabinecie https://www.esthedent.pl/wybielanie-zebow i zaproponowano mi wybielanie metodą nakładkową a bezpośrednio przed ślubem lampą. Jednak czytając na ten temat widzę że to nie jest obojętne dla zębów. Czy ktoś już korzystał z tego typu usług i może się wypowiedzieć czy nadwrażliwość zanika czy problem już pozostaje?[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybielanie zębów najlepiej robić u stomatologa. Moja koleżanka ostatnio sobie wybielała zęby.Robiła to w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Po prostu ma Hollywood Smile Sama się zastanawiam czy się tam nie wybrać.Tak dobrze wybielonych zebów to jeszcze nie widziałam na żywo Wink Warto zrobić to właśnie tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wybielałam zębów jakoś mechanicznie, ale staram się regularnie je szczotkować i płukać jamę ustną. Taka systematyczność sprawia, że do dziś ciesze się śnieżnobiałymi zębami, mimo że nie mam już 20 lat uśmiech Poczytajcie sobie https://www.listerine.pl/bielsze-zeby-czesto-zadawane-pytania i stosujcie się do tego, a nie będziecie musieli do takich gabinetów chodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlin.thiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj wybielam zęby w domu za pomocą pasków, efekt jest bardzo zadowalający, jednak może powodować nadwrażliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Nie 20 Paź 2019, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś może takiej czarnej pasty do zębów, która zawiera węgiel aktywny? Przeczytaj sobie o niej na tej stronie https://top-supplemente.de/schwarze-zahnpasta-welche-soll-man-waehlen-informieren-sie-sich-ueber-die-rangliste-der-besten-schwarzen-pasten-auf-dem-markt/ . Fajnie jest tu opisane, jak ona działa. Jeśli chodzi o ranking, to należy do najlepszych produktów czyszczących zęby. Chyba warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 20 Paź 2019, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy wybierać się na najlepsze dla zebów zabiegi - jednak nikt nas nie poratuje jeśli nie bedziemy dbac o regularna higiene jamy ustnej. Bardzo wazne jest tutaj to jak szczotkujemy zeby oraz czym - mysle ze ten artykuł https://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/10254890/jak-skutecznie-zapobiegac-prochnicy-i-chorobom-dziasel.html bardzo fajnie tłumaczy charakterystykę szczoteczek a nawet irygatora - o ktorym tez warto wiedziec co nieco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnston.hildegard
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdziły się paski wybielające, dały szybki i widoczny efekt. Jedyną wadą jest to, że mogą powodować nadwrażliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dbanie o zęby wcale nie gwarantuje tego, że będą ładnie wyglądały. Czasem mimo prawidłowej pielęgnacji zęby są żółte lub mają brzydki kształt. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Obecnie dostępne sa różne zabiegi, dzięki którym można uzyskać ładny wygląd zębów. Tutaj: https://protomdental.pl/ znajdziecie ofertę gabinetu, w którym możecie skorzystać z zabiegów poprawiających wygląd zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na proste zęby polecam przezroczysty aparat. Na stronie: https://prostezeby.com/przed-i-po/ można zauważyć, że przynosi świetne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 29 Gru 2019, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zęby to nasza wizytówka więc myślę, że warto zadbać o to by były ładne i białe. Domowymi sposobami ciężko wybielić zęby dlatego jeśli chcecie szybko i efektywnie uzyskać biały uśmiech to warto zgłosić się do dobrego gabinetu oferującego wybielanie zębów. W Krakowie wybielanie zębów oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu wybiela się zęby specjalną lampą co sprawia, że efekt widoczny jest po jednym zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group