Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy lubicie gotować
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kuchel
kandydat
kandydat


Joined: 14 Apr 2019
Posts: 92

PostPosted: Tue 10 Sep 2019, 9:55    Post subject: Czy lubicie gotować Reply with quote

Czy lubicie gotować lub piec? A może wręcz przeciwnie i przygotowywanie jedzenia to dla was coś nieprzyjemnego?

Ja w ostatnich miesiącach odkryłam, że gotowanie sprawia mi wielką przyjemność ;D zwłaszcza jak już dochodzę do końca i widzę, że mi wyszło i jest pyszne. Odkryłam też, że wiem zawsze czego dodać, żeby potrawa była jeszcze lepsza i coraz częściej sama modyfikuję w jakiś sposób przepisy. Zawsze myślałam, że potrafię lepiej piec, ale chyba przygotowywanie normalnych potraw wychodzi mi lepiej. Muszę jeszcze popracować nad formą podawania, bo powinno też estetycznie wyglądać, ale najważniejsze, że jest smacznie! Very Happy zdolności kucharskie najwidoczniej odziedziczyłam, bo babci, która słynie w naszej rodzinie z pysznej kuchni ;D
Back to top
View user's profile Send private message
Jerzyka
kandydat
kandydat


Joined: 26 May 2019
Posts: 64

PostPosted: Tue 10 Sep 2019, 11:11    Post subject: Reply with quote

uwielbiam!
często szperam w necie w poszukiwaniu nowych przepisów, bo najbardziej właśnie lubię eksperymentować z nowymi potrawami/ciastami.
w sumie nie wiedziałam, że może mnie to zacząć kręcić, bo nigdy nie chciało mi się gotować, dopiero parę lat temu odkryłam w sobie tę pasję ;d
oczywiście nie wszystko wychodzi mi idealnie, czasem coś przekombinuję, czasem coś po prostu nie wyjdzie tak, jak miało wyjść, ale się nie zrażam nigdy.
a najbardziej w tym wszystkim cieszy mnie to, kiedy komuś smakuje to, co zrobiłam:)
w ogóle słodkie wypieki to już mój stały dodatek do prezentu na różne okazje dla mojego;)

Czesto produkty żywieniowe zamawiam przez neta, jakbyś chciała poszukać produktów bezglutenowych polecam zerknąć sobie tutaj: https://bezgluten.pl/sklep/121-wedliny-bezglutenowe W sklepie mają je w dobrych cenach!
Back to top
View user's profile Send private message
jusiax1
początkujący
początkujący


Joined: 24 Oct 2019
Posts: 1

PostPosted: Thu 24 Oct 2019, 9:44    Post subject: Reply with quote

pewnie Very Happy chociaż ostatnio zaszlalałam...
mialam smaka na taki domowy wędzony serek, udało się! Very Happy
jak ktoś chce to Jak wędzić ser smacznego!
Back to top
View user's profile Send private message
Transformers
bywalec
bywalec


Joined: 30 Apr 2017
Posts: 224

PostPosted: Fri 8 Nov 2019, 20:50    Post subject: Reply with quote

Także bardzo lubię gotować. uśmiech Obecnie też staram się zmieniać swoje nawyki i kupować zdrowsze produkty a nie te chemiczne. uśmiech Także zaczęłam zastanawiać się nad olejem do sałatek i smażenia. W tym sklepie https://naturalny-olej.com.pl mają szeroki wybór i chyba wybiorę ten z czarnuszki. uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
duff231
bywalec
bywalec


Joined: 10 Apr 2019
Posts: 215

PostPosted: Sat 30 Nov 2019, 22:14    Post subject: Reply with quote

Przyznam, że gotuje od niedawna. Ale w krótkim czasie bardzo wiele się nauczyłem. Często improwizuje w kuchni, ale też korzystam z przepisów z internetu. Z takich ciekawszych portali kulinarnych to ostatnio znalazłem https://mowisalmon.pl/przepisy/grillowany-losos-z-kozim-serem/ . Jest tam wiele fajnych przepisów.
Back to top
View user's profile Send private message
mccullough.gabrielle
początkujący
początkujący


Joined: 13 Jan 2020
Posts: 4
Location: Wrocław

PostPosted: Mon 13 Jan 2020, 17:15    Post subject: Reply with quote

Zdecydowanie gotowanie jest moim ulubionym zajęciem, można się przy tym bardzo fajnie zrelaksować.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
elabarbara
gaduła
gaduła


Joined: 27 Feb 2017
Posts: 251

PostPosted: Tue 21 Jan 2020, 9:30    Post subject: Reply with quote

Ja jesli mam czas to lubię eksperymentować w kuchni, przygotowywać zdrowe i pożywne posiłki dla rodziny. Często szukam w necie przepisy na dania, które jeszcze nie robiłam. Ostatnio znalazłam stronę z przepisami wegetariańskimi http://www.zjedz-mnie.pl/ i na pewno coś przygotuję. Moja rodzina lubi dania wegetariańskie.
Back to top
View user's profile Send private message
matrimonio
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jul 2014
Posts: 409

PostPosted: Wed 29 Jan 2020, 8:37    Post subject: Reply with quote

Kocham gotować! I eksperymentować w kuchni, co chwilę wymyślam coś nowego.
Back to top
View user's profile Send private message
eloise.johnson
początkujący
początkujący


Joined: 14 Feb 2020
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 14 Feb 2020, 18:54    Post subject: Reply with quote

Bardzo lubię gotować, wymyślać i przyrządzać nowe posiłki. Zawsze dużą wagę przykładam do odpowiedniego przyprawienia potrawy, co jest gwarancją jej dobrego smaku. Warto zaopatrzyć się w różne zioła i przyprawy https://www.domowaspizarnia.pl/pl/c/PRZYPRAWY/165 i eksperymentować w kuchni, dodając je do różnych posiłków.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
matrimonio
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jul 2014
Posts: 409

PostPosted: Tue 18 Feb 2020, 8:58    Post subject: Reply with quote

Najbardziej lubię świeże zioła. Ich aromat! Tylko wiadomo, największe plony mam latem.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group