Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy lubicie gotować
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 9:55    Temat postu: Czy lubicie gotować Odpowiedz z cytatem

Czy lubicie gotować lub piec? A może wręcz przeciwnie i przygotowywanie jedzenia to dla was coś nieprzyjemnego?

Ja w ostatnich miesiącach odkryłam, że gotowanie sprawia mi wielką przyjemność ;D zwłaszcza jak już dochodzę do końca i widzę, że mi wyszło i jest pyszne. Odkryłam też, że wiem zawsze czego dodać, żeby potrawa była jeszcze lepsza i coraz częściej sama modyfikuję w jakiś sposób przepisy. Zawsze myślałam, że potrafię lepiej piec, ale chyba przygotowywanie normalnych potraw wychodzi mi lepiej. Muszę jeszcze popracować nad formą podawania, bo powinno też estetycznie wyglądać, ale najważniejsze, że jest smacznie! Very Happy zdolności kucharskie najwidoczniej odziedziczyłam, bo babci, która słynie w naszej rodzinie z pysznej kuchni ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam!
często szperam w necie w poszukiwaniu nowych przepisów, bo najbardziej właśnie lubię eksperymentować z nowymi potrawami/ciastami.
w sumie nie wiedziałam, że może mnie to zacząć kręcić, bo nigdy nie chciało mi się gotować, dopiero parę lat temu odkryłam w sobie tę pasję ;d
oczywiście nie wszystko wychodzi mi idealnie, czasem coś przekombinuję, czasem coś po prostu nie wyjdzie tak, jak miało wyjść, ale się nie zrażam nigdy.
a najbardziej w tym wszystkim cieszy mnie to, kiedy komuś smakuje to, co zrobiłam:)
w ogóle słodkie wypieki to już mój stały dodatek do prezentu na różne okazje dla mojego;)

Czesto produkty żywieniowe zamawiam przez neta, jakbyś chciała poszukać produktów bezglutenowych polecam zerknąć sobie tutaj: https://bezgluten.pl/sklep/121-wedliny-bezglutenowe W sklepie mają je w dobrych cenach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jusiax1
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie Very Happy chociaż ostatnio zaszlalałam...
mialam smaka na taki domowy wędzony serek, udało się! Very Happy
jak ktoś chce to Jak wędzić ser smacznego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pią 8 Lis 2019, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także bardzo lubię gotować. uśmiech Obecnie też staram się zmieniać swoje nawyki i kupować zdrowsze produkty a nie te chemiczne. uśmiech Także zaczęłam zastanawiać się nad olejem do sałatek i smażenia. W tym sklepie https://naturalny-olej.com.pl mają szeroki wybór i chyba wybiorę ten z czarnuszki. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że gotuje od niedawna. Ale w krótkim czasie bardzo wiele się nauczyłem. Często improwizuje w kuchni, ale też korzystam z przepisów z internetu. Z takich ciekawszych portali kulinarnych to ostatnio znalazłem https://mowisalmon.pl/przepisy/grillowany-losos-z-kozim-serem/ . Jest tam wiele fajnych przepisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mccullough.gabrielle
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie gotowanie jest moim ulubionym zajęciem, można się przy tym bardzo fajnie zrelaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jesli mam czas to lubię eksperymentować w kuchni, przygotowywać zdrowe i pożywne posiłki dla rodziny. Często szukam w necie przepisy na dania, które jeszcze nie robiłam. Ostatnio znalazłam stronę z przepisami wegetariańskimi http://www.zjedz-mnie.pl/ i na pewno coś przygotuję. Moja rodzina lubi dania wegetariańskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham gotować! I eksperymentować w kuchni, co chwilę wymyślam coś nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eloise.johnson
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Lut 2020, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię gotować, wymyślać i przyrządzać nowe posiłki. Zawsze dużą wagę przykładam do odpowiedniego przyprawienia potrawy, co jest gwarancją jej dobrego smaku. Warto zaopatrzyć się w różne zioła i przyprawy https://www.domowaspizarnia.pl/pl/c/PRZYPRAWY/165 i eksperymentować w kuchni, dodając je do różnych posiłków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię świeże zioła. Ich aromat! Tylko wiadomo, największe plony mam latem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group