Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak działają nici wchłanialne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arnfried
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 7:05    Temat postu: jak działają nici wchłanialne? Odpowiedz z cytatem

Niedługo czeka mnie ponowne szycie rany w okolicach żuchwy - podobno ostatnie, bo tym razem chirurg ma użyć nici wchłanialnych. Zastanawia mnie, na jakiej zasadzie to wszystko działa? Trochę czytałem na ten temat na https://hellodent.pl/chirurgia-stomatologiczna/nici-chirurgiczne/safil ale przydałoby mi się zdecydowanie więcej informacji.
Może ktoś ma jakieś wartościowe źródła i artykuły, ale napisane przystępnym, a nie fachowym językiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie akurat jest potrzebny dobry chirurg w Otwocku i chyba poszukam go z pomocą tej wyszukiwarki lekarzebezkolejki.pl. To strona, która zawiera bogatą bazę danych specjalistów oraz miejsc, w których przyjmują. Można też porównać sobie ceny. Oczywiście niektórzy też przyjmują na NFZ. Bardzo łatwo jest znaleźć wolny termin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dahlia52
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje. Ciekawy wątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group