Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dylemat - restauracja czy sala?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna propozycja. Przy czym jeżeli interesują nas takie powiedźmy bardziej klasyczne sale weselne warszawa , warto ich szukać z dość dużym wyprzedzeniem. Największe lokale są bowiem bardzo oblegane, ale chyba warto się odrobinkę wysilić i zorganizować przyjęcie weselne w wymarzonym miejscu:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybrałam wesele w wielkopolsce w hotelu, który miał i salę bankietową i restaurację, więc było świeże jedzenie na miejscu i miejsca noclegowe dla gości uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia74
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na organizację wesela Smile na pewno taniej wyjdzie sala wiejska. Ja jednak uważam, że to wyjątkowy dzień, więc warto wybrać wygodniejsze rozwiązanie, zamiast zastanawiać się przez całą uroczystość czy o czymś nie zapomnieliśmy Smile
_________________
Idealne miejsce na wesele zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego

ile macie gosci weselnych
jaki macie budzet
w jakiej części Polski bierzecie ślub
jakie macie oczekiwania i jak sobie wyobrażacie ten dzien - polecam kierowaćs ie tutaj sercem oraz tym co Wam sie najbardziej podoba, jest to jeden dzień w życiu i dobrze jest go zorganizować idealnie

Jeśli szukacie wyjatkowej scenerii, polecam organizację wesela w sali nad jeziorem:
http://faktykielce24.pl/lifestyle/hotel-nad-jeziorem-idealna-sceneria-na-wesele/

Będzie na pewno pięknie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara72
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pią 26 Cze 2020, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię właśnie ten fakt to zdecydowanie przejrzyj ten wpis. Z autopsji wiem, że doczytasz tu wszystkie najistotniejsze dane. Gorąco zachęcam - http://restauracne.com .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 108

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że restauracje są lepsze do mniejszych imprez, a sale weselne do naprawdę dużych wesel, ale mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
catalina22
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wybrałabym namiot eventowy i catering uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modne i na topie ubrania można kupować także w sieci http://hifashion.pl/ i sklepów tego typu dzisiaj uda się znaleźć całą masę. Uda się wybrać coś wyjątkowego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milenadudu
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 11:17    Temat postu: Wesele Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o miejsce na wesele to jest wiele pięknych lokali w Warszawie i okolicy. Ja jestem zauroczona Pałacem Lasotów. Byłam tam na kilku imprezach a ostatnio na wspaniałym weselu przyjaciółki. Pałac jest położony w klimatycznym parku. Wnętrze ładnie urządzone. Sama impreza po prostu super. Dobre jedzenie odpowiednia obsługa. Świetna muzyka i przestronna sala balowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w przypadku wesela doskonale sprawdza się hotel. Masz na miejscu salę bankietową z jedzeniem i od razu noclegi dla gości. To bardzo wygodne rozwiązanie. Polecam sprawdzić ofertę https://nadmorski.pl/stay-positive/uroczystosci-rodzinne/wesela/ . Z pewnością znajdziesz tam opcję dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group