Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dylemat - restauracja czy sala?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzobowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 9:58    Temat postu: Dylemat - restauracja czy sala? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Z Narzeczonym zmagamy się z dylematem, zrobić wesele na wiejskiej sali z kucharka i profesjonalna dekoratorka czy wynająć restauracje, która już sama dekoruje nam przestrzeń na ten dzień.
Potrzebujemy przenocować dosyć duża liczbę gości i na wiejskiej sali nie ma takiej możliwości, w grę wchodzi wynajem busa, który przewiezie gości do uzgodnionego hotelu. Restauracje znaleźliśmy z hotelem z opcją tzn all inclusive (soki, napoje gazowane, alkohol, dekoracje + żywe kwiaty w cenie). Różnica między jednym a drugim to około 5/6 tysięcy złotych. Rolling Eyes
Poprawiny na sali wiejskiej wiadomo, są w cenie gotowania kucharki a w restauracji to dodatkowe 3 tysiące złotych

Mamy duży problem na co się zdecydować, może ktoś z was ma jakieś doświadczenia i służył by rada Very Happy byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie rady i spostrzeżenia bo mamy duży metlik

Dodam, że wesele robimy na ok 130 osób z czego około 70/80 będzie chciało nocować Very Happy

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erykrof
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam witam Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianna3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam ten sam problem, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na urządzenie wesela w restauracji. moi zdaniem wtedy jest mniej obowiązków i załatwiania spraw, niż na sali z kucharką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hotelugrubego
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam zoabaczyć to miejsce http://hotelwradomiu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To głownie od was zależy jak wam bardziej pasuje. My robiliśmy w Willi Opal w Grzybowie. Jednak takie profesjonalne miejsce naszym zdaniem jest lepsze, ma się wszystko przygotowane, nie trzeba się stresować, że z czymś nie zdążą itd. Maja wprawę w tym zakresie więc wszystko jest na tip top
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, rewelacyjna restauracja w Kościerzynie jest na http://koscierzynahotel.pl/restauracja/ Myślę, że absolutnie warto się temu bliżej przyjrzeć uśmiech Warto to miejsce odwiedzić, jeśli znajdziecie się w Kościerzynie uśmiech
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2020, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrała restaurację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2020, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie powiedzieć, to jednak jest problem i trudny wybór. Sama nie wiem, co w waszej sytuacji bym wybrała. U nas jest inaczej, bo już sala tutaj https://villaszamocin.pl/ ma być zamawiana przez rodziców. My ją dekorujemy, jak chcemy, oni ją wybrali. Także wiecie, jeden problem mamy z głowy. I do tego mamy 2 terminy zarezerwowane. Bo jeszcze nie zdecydowaliśmy się na datę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2020, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kotś szuka fajnego miejsca na wesele we Wrocławiu to idealnym miejscem będzie Glamour. Lokal blisko Urzedu Stanu Cywilnego, nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów zwiazanych z przywozem gości. dodatkowo bardzo ładne wnętrza, sala duża mnóstwo miejsca do tańca. Warto tam pytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Nie 10 Maj 2020, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam salę w Efeks Expresie oczko Dodatkowo mogłam mieć od razu caterig z restauracji hotelowej, więc to było takie 2w1 oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group