Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Neurolog Łódź

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią 6 Wrz 2019, 11:01    Temat postu: Neurolog Łódź Odpowiedz z cytatem

poszukuję namiarów do bardzo dobrego i co najważniejsze sprawdzonego
neurologa w Łodzi. Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 6 Wrz 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapisanie sie do pani doktor Iwony Płowaś
https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/neurolog - na tej stronie jest kontakt.
Cieszę się,ze się do niej dostalam ( z polecenia bo bardzo chwaliła ją moja znajoma i w sumie nie dziwię się z jakiego powodu).

Pani doktor bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Profesjonalna oraz z dużą wiedzą. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, cierpliwie wysłuchała, dokładnie zbadała i zaleciła konieczne badania. Dzięki niej powoli radzę sobie z problemem, który początkowo wydawał mi się totalnie nie do przeskoczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 15 Paź 2020, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie zdecydowanie u dr. Szymanskiego, pełen profesjonalizm już od pierwszej wizyty, kompleksowy wywiad i trafna diagnoza. To zapewne kwestia ogromnego doświadczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Czw 22 Paź 2020, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to prawda, u dr Szymańskiego wiele osób znalazło pomoc w jakże trudnych przypadkach. Zerknijcie na http://neurolog-szymanski.pl/ tam są opinie pacjentów i zakres działań doktora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wioletta_Lorens_86
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2021, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to neurolog w Łodzi ale polecam zajrzeć na neurolog lublin. Można tam przeczytać dużo artykułów oraz umówić się do dobrego neurologa który na pewno pomoże. Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo.wrona
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić jedynie neurologa dziecięcego we Wrocławiu. Klinika Medicus https://medicus.com.pl/specjalizacja/neurologia-dziecieca/ zapewnia profesjonalną panią doktor. Czułam, że moje dziecko jest w dobrych rękach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 17 Gru 2022, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi nie mam kogo polecić, dla w Poznania za to neurochirurg Maciej Mielczarek jest najlepszy. Jeśli może być to wizyta prywatna, to zachęcam do zapisania się na wizytę do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group