Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przemysł
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 13:28    Temat postu: Przemysł Odpowiedz z cytatem

Tak się ostatnio zastanawiam, jak bardzo skomplikowane są niektóre instalacje przemysłowe, ile czasu zajmuje montaż i ewentualny demontaż takiej instalacji, jak również ile czasu potrzeba na okresową konserwację. Moi znajomi mają różnego rodzaju zakłady produkcyjne i widzę, że są linie produkcyjne bardzo proste, jak i bardzo skomplikowane, wymagające zaawansowanej wiedzy w różnych dziedzinach. Ciekawi mnie też to, jak działają takie firmy jak Oksel, które zajmują się instalacjami przemysłowymi - czy bazują tylko na dokumentacji producenta sprzętu czy też korzystają ze szkoleń różnego rodzaju producentów, by opanowali obsługę najpopularniejszych maszyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 7 Sie 2020, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzić halę produkcyjną to z pewnością masz kurtyny bezpieczeństwa które odłączają zasilanie maszyny w przypadku przerwania wiązki. A kiedy ostatnio wykonałeś pomiar dobiegu? ja tak naprawdę zdałem sobie z tego sprawę czytając tutaj https://www.teknomatik.pl/pomiar-dobiegu/ Jest to naprawdę ważna rzecz i czynność na hali odnosnie bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw_wu
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 7 Sie 2020, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemysł to temat rzeka, szczególnie dla osób, które w nim pracują
_________________
pakiet romantyczny Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie w swojej filmie wprowadzić rozwiązania ekologiczne to zobaczcie na stronę firmy amipv.pl oni mają 10 lat doświadczenia w pracy na obiektach przemysłowych. Proponują również pomoc przy uzyskaniu finansowania inwestycji w postaci leasingu lub kredytu. Sprawdźcie koniecznie na całą ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat muszę przyznać, że moja firma poniekąd ma co nieco związane z przemysłem i właśnie jestem na etapie szukania dobrych i nowoczesnych rozwiązań. Na ten moment bardzo podoba mi się to co widziałam na stronie https://www.zemat.com/pl/inne-maszyny/maszyny-specjalne i takie nietypowe maszyny na pewno mają swoje zalety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shawna08
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważną kwestią są również opakowania przemysłowe. Bez wątpienia to jeden z najstarszych rodzajów opakowań. Ich głównymi zaletami jest oczywiście niska cena, niewielka masa oraz estetyczny wygląd. Opakowania papierowe można w bezpieczny sposób łączyć z folią aluminiową. Cechuje je niskie przewodnictwo ciepła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grażyna29
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 23

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio powiększałem swoją firmę i właśnie dlatego potrzebowałam detekcja metali aby mieć czyste podłoże pod nowe budynki. Osobiście znalazła fajną firmę która właśnie tego typu oferta ma u siebie i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Wto 9 Mar 2021, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie praca w przemyśle do łatwych nie należy i na pewno jest również dość mocno obciążająca. Jestem zdania, że właśnie na wielu stanowiskach może przydać się mata antyzmęczeniowa https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-maty-antyzmeczeniowe/ która doskonale sprawdza się jako środek bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jeśli chodzi o przemysł to jest to dość szeroko pojęte znaczenie. Dlatego też wszystko zależy od tego czym tak konkretnie się zajmujemy. Bo my w naszym zakładzie to bardzo często korzystamy z przenośnik kubełkowy dzięki któremu transport produktów znacznie szybciej nam idzie. Także jak widać w każdym przemyśle zupełnie inne maszyny są wykorzystywane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od tego, o jaki przemysł dokładnie chodzi. W niektórych sytuacjach przydatna mogą się okazać na przykład armatura do cystern: https://grandson.pl/armatura-do-cystern-c-17.html. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group