Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przemysł
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra jak mowa przemyśle to wiadomo, że w nim wykorzystuje się bardzo wiele przeróżnych sprzętów. Ale nie zapominajmy, że o czyszczenie zbiorników wodnych także zadbać. Dlatego też teraz zastanawiam się nad tym czy czyszczenie zbiorników wykona dla nas każda firma? Bo wiecie nie znam się na tego typu rzeczach więc szukam jakiś informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemysł wymaga już konkretnych, innowacyjnych rozwiązań i takimi powinniście się zainteresować. Przede wszystkim systemy informatyczne, specjalistyczne oprogramowania biznesowe, a i też urządzenia, maszyny przemysłowe. Jak pracujecie w produkcji to zainteresujcie się firmą https://inrel.pl/oferta/wsparcie-organizacji-produkcji/ Specjalizują się tu w transporcie, relokacji maszyn, ale też oferują tu wsparcie dla produkcji, odpowiednią organizacje zadań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1275

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłam super stronę https://primacon.pl/pl/25/przenosniki-tasmowe która projektuje i wykonuje przenośniki taśmowe. Najlepszy producent dostawca sprzętów maszyn usług dla przemysłu. Oferują oni między innymi motoreduktory, elektrobębny, pasy klinowe, zębate, łańcuchy. Polecam wam bardzo ja jestem zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 239

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w swojej firmie poważnie zastanawiasz się nad reorganizacją i optymalizacją miejsc pracy to wiem że w temacie na pewno mogą pomóc oni https://www.tech-system.pl znają się na tym najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Nie 18 Lip 2021, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu różnych gałęziach przemysłu wykorzystuje się obecnie nowe technologie. One zdecydowanie potrafią usprawnić i co ważne przyspieszyć wiele prac. Tą, która już dawno zyskała na popularności jest drukowanie przestrzenne. Producenci drukarek 3D mają coraz szersze oferty w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to czasami wolę zapłacić więcej, ale kupić naprawdę porządny produkt. Tak samo jak szukałam profili technicznych do swojej firmy. Trochę mi zajęło, zanim trafiłam do th-extrusion/thermoplast, ale na szczęście już nie musze dalej szukać. Oni mają dokładnie to, czego potrzebowałam. Sprawdźcie sami ich ofertę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej dziedzinie z pewnością warto zainwestować w dobry kompresor łopatkowy. W artykule możecie znaleźć porównanie sprężarki śrubowej z łopatkową. Ta druga jest dużo mniejsza i cichsza, więc może być zastosowana nawet w niewielkich pomieszczeniach. Posiada ona prostą konstrukcję, dzięki czemu do remontu silnika minie bardzo długi czas- nawet 100tysięcy godzin, co jest niewątpliwie sporą zaletą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 20 Lis 2021, 18:29    Temat postu: przemysł Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem zbiorników to jak najbardziej warto postawić na https://www.amargo.pl/opis-wykonania-zbiornikow-technologii-amargo-z-plyt-ekstrudowanych-plaskich-polystone-g-polietylen-hd-drutu-spawalniczego-fi-3-4-mm-atesty-do-zywnosci-zgodnosc-z-normami-unijnymi-ue-surface-ma/ . Oferta tego producenta jest najkorzystniejsza, zbiorniki wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałością jak i niewygórowaną ceną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie na oferty firmy https://elfurio.pl oni dostarczają wysokiej jakości komponenty ochrony przeciwpożarowej. Takie systemy są nam koniecznie i powinny działać a żeby tak było potrzeba dobrych elementów. Firma ta właśnie takie oferuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3652

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej w przemyśle wykorzystywane są metody naukowe do wprowadzania usprawnień w produkcji na przykład. Przykładem takiego rozwiązania jest tworzenie prototypów i symulacji procesów produkcyjnych na podstawie analizy numerycznej czy strukturalnej - https://www.altair-polska.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group