Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Katar zatokowy jak sie go pozbyć
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Daenerys
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jun 2019
Posts: 42

PostPosted: Wed 28 Aug 2019, 11:39    Post subject: Katar zatokowy jak sie go pozbyć Reply with quote

ponoć 'nieleczony trwa tydzień a leczony 7 dni'.

ale jak to naprawdę jest?
jak sobie z nim radzicie? czy nie radzicie w ogóle i czekacie, aż sam przejdzie?
często się zdarza czy raczej sporadycznie?
Back to top
View user's profile Send private message
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Joined: 13 Mar 2019
Posts: 164

PostPosted: Wed 28 Aug 2019, 12:58    Post subject: Reply with quote

nienawidzę kataru, wrrrrrrrrrr.
nieleczony trwa 7 dni a leczony tydzień x DD i jest to w pewnym sensie prawda.
nie lubię tych kropel do nosa co mi ściekają do gardła x x
wolę tabletki i wygrzanie się.
do tego jakieś herbatki z malinami/miodem/cytryną.

Ale jeśli rzeczywiście są to zatoki to powinnaś zastanowić się jeszcze nad dodatkowymi metodami leczenia. Polecam kupienie sobie nebulizatora:
https://diabetyk24.pl/irygator-nebulizator-do-nosa-zatok-rino-showerhtml

Taki irygator bardzo pomaga w tego typu katarze.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
adunia44
bywalec
bywalec


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 182

PostPosted: Wed 16 Oct 2019, 13:53    Post subject: Reply with quote

katar zatokowy to największe zło! cs strasznego, mni też uszy bolą niestety przy zatokach
Back to top
View user's profile Send private message
lubowa
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2019
Posts: 108

PostPosted: Mon 21 Oct 2019, 21:57    Post subject: Reply with quote

przy zatokach zapchanych to mozna oszaleć, dobrze jest je płukać, robić inahalacje, na ból ucha mogę ci polecić krople lix, działają przeciwbólowo, i to chyba jedyny produkt do uszu z lidokainą który możes zkupić bez recepty
Back to top
View user's profile Send private message
cristobal25
początkujący
początkujący


Joined: 30 Oct 2019
Posts: 4
Location: Bielsko Biała

PostPosted: Wed 30 Oct 2019, 12:13    Post subject: Reply with quote

Ostatnio całkiem przypadkiem wpadłem na stronę https://fizjomed.pro/osteopata-bielsko-biala/ Jest to osteopata bielsko i dowiedziałem, że różnego rodzaju problemy zdrowotne w tym zatoki można leczyć poprzez osteopatię. Czy ktoś z Was korzystał z tego leczenia? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Dziękuje za odpowiedzi.
Back to top
View user's profile Send private message
adunia44
bywalec
bywalec


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 182

PostPosted: Sun 15 Dec 2019, 23:12    Post subject: Reply with quote

ten lix to rewelacja, dzięki za polecenie. Zawsze wcześniej jak miałam problem z uchem to musiałam do lekarza iść po krople z antyiotykiem, teraz sobie radzę tymi kroplami, też na zatkane ucho super działają.
Back to top
View user's profile Send private message
lejla
gaduła
gaduła


Joined: 22 Feb 2020
Posts: 408

PostPosted: Fri 22 Jul 2022, 9:22    Post subject: Reply with quote

Zdecydowanie warto zdecydować się na zakup aspiratora. Widziałam, że na stronie https://helpmedi.com.pl/produkt/aspirator-ustny-kataru-dinorino/ jest do kupienia bardzo skuteczny i zarazem tani model. Nasz aspirator niestety się zepsuł i też zdecyduję się na zakup tego, o którym wczesniej wspomniałam.
Back to top
View user's profile Send private message
Syska95
kandydat
kandydat


Joined: 21 May 2022
Posts: 37

PostPosted: Fri 29 Jul 2022, 9:35    Post subject: Reply with quote

Kluczowe jest to, aby przede wszystkim wybrać odpowiedni spray na katar dla dziecka jeśli u nich także pojawia się problem z górnymi drogami oddechowymi i tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić opcję która zdecydowanie u nas wygrywa, czyli Nasic, który przynosi ulgę i szybsze gojenie się nosa. Moim zdaniem jego działanie jest najskuteczniejsze, no i można go stosować u maluchów od 6 roku życia uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
mangorem
bywalec
bywalec


Joined: 28 Nov 2016
Posts: 130

PostPosted: Mon 1 Aug 2022, 13:33    Post subject: Reply with quote

Tutaj https://longevitas.pl jest sporo o katarach i zatokach i wgl, kilka rad stamtad w zyciu stosuje
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 568

PostPosted: Fri 9 Sep 2022, 10:04    Post subject: Reply with quote

Powiem wam, że jeśli chodzi o mnie, to na przeziębienie sprawdzają się tylko i wyłącznie krople do nosa dla dziecka. Zawsze staram się mieć kilka sztuk w swojej domowej apteczce, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy one się skończą. Dajcie znać, na co wy zazwyczaj stawiacie podczas takich jesiennych chorób
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group