Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odzież robocza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deondre12
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy waszym zdaniem strój strażaka to odzież robocza? Dla mnie zawsze oczywiste było, że tak, ale z tego artykułu ( https://krosno112.pl/porady/item/16170-stroj-strazaka-galowy-i-przeznaczony-do-pracy-co-warto-o-nim-wiedziec.html ) dowiedziałam się, że niekoniecznie, ponieważ strażacy mają dwa stroje - pierwszy wiadomo, do pracy, ale jednak mają także strój galowy. I moim zdaniem ten drugi, to bardziej mundur. A wy jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 14 Lis 2022, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam dawpol . Jeśli chodzi o odzież roboczą to faktycznie tutaj oferta jest bardzo dobra, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
jezyk
maniak
maniak

PostWysłany: Sob 3 Gru 2022, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ciekawą opcją na ciekawy, własny projekt odzieżowy, jest stworzenie koszulki z własną grafiką lub napisem. Na przykład tutaj https://www.p-m.com.pl/blog/news/koszulki-z-napisami-dla-chlopaka-stworz-wyjatkowy-projekt znalazłem naprawdę zacną ofertę. Sam mam zamiar zrobić sobie personalizowany t-shirt Very Happy.
Powrót do góry
arlett
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 6 Sty 2023, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecić ofertę Pro Materials. Mają solidne, profesjonalne rzeczy robocze takie jak np. kurtka 8101. Ja jestem zachwycona jakością tej odzieży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lenkaa
guru
guru

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w tym temacie mogę polecić zajrzeć na stronę https://sklep.mistralbhp.pl/pl/producer/Snickers-Workwear/62. W ich bogatym asortymencie znajdziecie m.in. takie produkty jak odzież robocza, specjalistyczna, wodoochronna, obuwie robocze, rękawice, sprzęt ochrony przeciwpożarowej i wiele innych. Będziecie zachwyceni nie tylko wysoką jakością wykonania ale także konkurencyjnymi cenami.
Powrót do góry
prosta
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 10 Mar 2023, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na strażakach, ale zapewne także muszą mieć odzież roboczą i chyba także ochronną. Trzeba by może przyjrzeć się z bliska jakiejś ofercie hurtowni BHP, może tutaj https://optimumbhp.pl/? Oglądałam kiedyś u nich buty robocze. Co sądzicie o ich asortymencie, dajcie znać koniecznie, ciekawa jestem na, ile są atrakcyjni cenowo.
Powrót do góry
aania992
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukam odzieży BHP dla pracowników. Największym problemem jest dla mnie wybranie rękawic, które będą jak najbardziej wytrzymałe, a jednocześnie nie będą grube i sztywne. Na stronie: https://pl.mercatormedical.eu/produkty/mercatorr-gogrip-orange-754.html znalazłam takie, myślicie, że będą ok?
Powrót do góry
jjusti18
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że niektórzy są zainteresowani takimi usługami, jak pranie odzieży roboczej śląsk . W sumie jestem wam w stanie pomóc, ponieważ moja przyjaciółka korzysta z usług RENTHOFF i jest bardzo zadowolona. Ponoć działają z pełnym zaangażowaniem i w dodatku mają korzystny cennik.
Powrót do góry
MoniaP
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, gdzie jest najlepsza odzież robocza w Poznaniu? Gdzie najlepiej ją kupić?
Powrót do góry
Sardynka90
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pią 21 Lip 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście potrzebowali kogoś, kto oferuje sprzątanie magazynów, to odsyłam tutaj do firmy https://sold.com.pl/uslugi-porzadkowe/sprzatanie-hal-produkcyjnych/ Oni nam tak wysprzątali, że można było robić test białej rękawiczki oczko A już mieliśmy kupować odzież roboczą i sami się do tego zabierać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: