Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bezinwazyjny lifting twarzy w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 9:37    Temat postu: Bezinwazyjny lifting twarzy w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego gabinetu w Krakowie, do którego mozna zapisac się na bezinwazyjny lifting twarzy. Kogo byście polecili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 12:20    Temat postu: Re: Bezinwazyjny lifting twarzy w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Jerzyka napisał:
Szukam dobrego gabinetu w Krakowie, do którego mozna zapisac się na bezinwazyjny lifting twarzy. Kogo byście polecili?


Polecam cliniqmed. Bardzo dobra klinika, na miejscu powinni Ci doradzić jakie zabiegi będa najlepsze. Robiłam tam kilka razy zabieg mezoterapii, za każdym razem serią 4 zabiegów. Może po pierwszym zabiegu efektu nie widać poza nakłuciami. Jednak cała seria daje o wiele lepsze efekty nawilżenia i ujędrnienia niż jakikolwiek krem jaki stosowałam.

Zerknij sobie na kontakt tutaj
https://cliniqmed.pl/oferta/mezoterapia-mikroiglowa-derma-fusion-pen/

Na miejscu dostaniesz bardzo wiele porad dotyczących pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna to akurat dobre rozwiazanie na zmarszczki. Bez wzgledu na to gdzie idziemy to tak klinikę trzeba odpowiednio sprawdzić - z jakich produktów korzystają. Ja ostatnio wybralam sie na taki zabieg liftingujacy z produktami od Restylane https://www.restylane.com/pl/ bo te polecila mi przyjaciolka, ktora sama od czasu do czasu korzysta z takim zabiegow. Jestem bardzo zadowolona z efektow uśmiech skora jest elastyczne i nawilżona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabiegi bezoperacyjnego liftingu HIFU. Są praktycznie bezbolesne i świetnie ujędrniają skórę. Poczytajcie o nich więcej na stronie Vici Clinic w Krakowie. Tam tego typu zabiegi wykonuje przemiły pan Bartosz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeśli chodzi przede wszystkim o zabiegi medycyny estetycznej to mogę zdecydowanie polecić klinikę Dermedik z którego również miałam okazję korzystać i jak najbardziej mogę polecić ze względu na podejście zakres usług i jednocześnie jakość. W takim razie zajrzyjcie najlepiej na stronę https://dermedik.pl/ i sprawdź szereg usług jakimi się zajmują. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że podejmiecie odpowiednią decyzję dla poprawy swojego wyglądu, abyście mogły przede wszystkim czuć się jak najlepiej z samą sobą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, są takie zabiegi odmładzające - https://klinikamiracki.pl/odmladzanie-laserowe/ wydaje mi się, że one właśnie dają taki efekt jak oczekujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group