Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciuchy typu outlet?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 10:45    Temat postu: Ciuchy typu outlet? Odpowiedz z cytatem

Kupujecie czasami takie ubrania?
Jestem ciekawa czy udaje wam się czasem trafić na świetne okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem outlet odzieżowy to naprawdę ciekawa opcja.
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/outlet/home/ możesz poczytać sobie o tym coś więcej.
Generalnie jest to dobry sposób na to, żeby kupić sobie nowe rzeczy, ale nie przepłacać za nie.
No i z perspektywy sprzedawcy to też fajny sposób na biznes.
Nawet na sklep online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często. W takich miejscach można kupić markowe ciuchy za normalne ceny:P Bo tak to te potrafią mnie za każdym razem na nowo zaskakiwaćVery Happy Na pewno są też i internetowe outlety. Jak robicie zakupy ciuchowe przez internet to zainteresujcie się również ofertą firmy https://fabrykaskarpet.pl/s/16/czarne-skarpetki W tym miejscu znajdziecie nie tylko czarne skarpetki, ale i także wiele ciekawych propozycji skarpetek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerde.trisha
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię robić wszelkie zakupy modowe, więc zdarza mi się również zamawiać ubrania z outletów. Takie ubrania są zazwyczaj w bardzo fajnych, atrakcyjnych cenach.
_________________
szorty wyszczuplające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oterry
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz kupić ubrania w niższej cenie to może poszukaj jakiś ofert na portalach z ogłoszeniami? Ludzie często na nich wystawiają odzież, w której już nie chodzą, a wciąż jest w dobrym stanie.
_________________
bezpłatne ogłoszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2023, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ubrania kupuję w różnych sklepach, także w tym https://www.smyk.com/ubrania-i-buty-dorosli/ubrania.html jeśli zobaczę jakieś ciekawe ciuszki i promocje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group