Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś zdrowego na odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja skusiłam się na catering dietetyczny z Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. Posiłki są smaczne, różnorodne, zdrowe i świeże a ja dzięki nim w końcu jem regularnie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wystarczy zastąpić niektóre niezdrowe nawyki tymi zdrowymi i to już powinno wystarczyćoczko Warto pomyśleć o wdrożeniu odpowiedniej diety, z tym może już być większy problem. Firma https://www.kuzniazdrowia.pl proponuje catering dietetyczny, według mnie będzie to bardzo dobrym pomysłem na wygodną dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób decyduje się na kateringi dietetyczne, to wygodne rozwiązanie, pozwala jeść regularne posiłki, dobre dla osób które nie mają czasu na ich przygotowanie. Tutaj https://www.dziswlodzi.pl/artykuly/zdrowie-i-uroda/jak-skutecznie-zrzucic-nadmiar-kilogramow-po-swietach macie też przydatne info w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można pić zieloną herbatę która przyspiesza przemianę materii i zmniejsza apetyt. Efekt nie jest natychmiastowy ale na pewno dziala.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 24

PostWysłany: Wto 9 Cze 2020, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że naprawdę warto według mnie - http://pudelkowa.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej znaleźć jakiegoś dobrego trenera personalnego, który pokaże jakie ćwiczenia wykonywać aby schudnąć. W przypadku jedzenia to z kolei dobra byłaby dieta z dowozem do domu łódź . Też z takiej opcji chcę skorzystać, ponieważ nie mam czasu na gotowanie. To również świetne rozwiązanie dla osób, które po prostu nie potrafią lub nie mają ochoty przygotowywać sobie posiłków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 15 Cze 2020, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama sobie ustalam dietę, komponuje i najważniejsze to zamienienie tych złych produktów na te wartościowe. Olej zamieniłam na olej kokosowy. Sklep https://slodkie-zdrowie.pl/ oferuje ich kilka rodzai, ale ja proponuje kupić nierafinowany. Oprócz tego też wyeliminowałam większość słodyczy, teraz jem tylko takie zdrowe, które robię sama, najczęściej z bakalii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zawsze starałam.sie jeść zdrowo i myślałam że mieszczę się w zapotrzebowaniu kalorycznym, ale jadłam za dużo. Jak zaczęłam.liczyc, ważyć to się mocno zdziwilam.
Druga rzecz kupiłam dietę u dietetyka i to był strzał w 10 tke. Wcześniej wydawało mi się, że na temat zdrowego żywienia wiem.ns tyle dużo, że potrafię sobie sama poradzić.
Okazało się, że jadłam zdecydowanie za mało białka. Dieta która wykupiłam sprawiła, że odkryłam nowe smaki i zasady tworzenia i planowania posiłków.
Oprócz tego sama.sobie wyliczyłam moje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne i odjęłam na początek trochę za dużo kalorii co sprawilo że szybki schudłam ale po ok 7 kg waga się zatrzymała. Zgodnie z radami uzyskanymi na tym profilu wróciłam.na zero kaloryczne i znów na spokojnie ucielam kaloryke o ok 200 -300. Waga znowu zaczęła spadać, nawet nie wiem kiedy bez poczucia bycia na diecie bo jadłam wszystko. Jak miałam ochotę jadłam.tez pizze i słodycze i to poczucie że mogę jeść wszystko sprawia, że chce się dalej to ciągnąć.

https://selectbeauty.pl/blog/zawartosc-tkanki-tluszczowej-jak-ja-mierzyc-i-jakie-sa-jej-normy/

Zerknij sobie również tutaj. Na stronie jest opisane w jaki sposób powinno sie mierzyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek_kitka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najzdrowsza będzie dieta ułożóna przez osobę kompetentną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta i sport to są według mnie najlepsze sposoby oraz zrezygnowanie ze słodyczy. Dla mnie też dużo pomogła konsultacja dietetyczna https://estimedik.com/ gdyby nie ona to raczej nie poszłoby mi tak dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group