Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projekty/ ogród zimowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izarum
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 23:08    Temat postu: Projekty/ ogród zimowy Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest pasjonatką roślin. Niebawem wprowadzają się do nowego domu i postanowiłam w prezencie sprawić jej projekt oranżeriii z https://btm-eurolinx.pl/oranzeria/ gdzie zimą mogła by uprawiać swoje zielone cuda. Czy myślicie,że spodoba jej się ten pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uważacie, że dobrym pomysłem będzie wykupienie usług firmy oferującej usługi ogrodnicze Warszawa w prezencie dla mojej mamy? Ogrodnictwo Warszawa to jej wielka pasja, ale powoli traci siły, żeby zajmować się ogrodem tak, jakby chciała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł, ja gdybym mogła, też bym coś takiego zrobiła, a słyszałam, że nawet na balkonie można, jeśli ktoś się na tym zna. Można wtedy tutaj https://plexikord.pl/ zamówić specjalny materiał do wykorzystania jako zadaszenie, przepuszczający ciepło i słońce i cieszyć się pięknym ogrodem nawet w zimie. Ale do tego to trzeba po prostu mieć dryg i wiedzieć, jak co i gdzie się załatwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na razie to przed zimą tylko przycinam krzewy, maliny, zgarniam liście, bo mam ich wokół domu całe mnóstwo,dobrze ze kupliśmy odkurzacz do liści ryobi, ma 2 fukcje i dmuchawy i odkurza i można bardzo szybko zrobić porządk na trawniku i chodniku dookoła domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sob 16 Lis 2019, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że posiadanie takiego odkurzacza to bardzo fajna rzecz i bardzo przydatna. Wiadomo,że przed zimą mamy mnóstwo pracy w ogrodzie a taki odkurzacz bardzo nam ją ułatwi. Dlatego my zamówiliśmy taki Dmuchawy i odkurzacze do liści na Ceneo.pl i to w całkiem dobrej cenie. Także czasami warto jest robić zakupy online, o można dość sporo zaoszczędzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myślicie że takie https://gardenspace.pl/lezaki-do-ogrodu leżaki będą dobre do ogrodu zimowego? Bo pomału szukam mebli i dodatków do niego, zamierzam na wiosnę zabrać się za jego budowę. Chyba że macie dla mnie jakieś inne propozycje? Ma być stylowo i nowocześnie, a także wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group