Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Komputer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darialux26263
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 42

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym kompletnie nie znam i zawsze swój sprzęt oddaje w ręce http://ver-tel.pl/. Super ludzie z wielką wiedzą oczko Polecam bo nigdy mnie nie zawiedli i jeśli ktoś tak jak ja nie zna się na takich rzeczach to lepiej zaufać serwisowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Warszawie działa świetny serwis Acer, choć naprawiają też laptopy innych marek. na miejscu można kupić części zamienne, diagnoza jest za darmo, a terminy realizacji naprawy dosyć krótkie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o usprawnienie działania Waszego komputera? Polecam Wam stronę https://programy.net.pl/program,teamviewer.html , na której możecie skorzystać z darmowych programów, które mają za zadanie usprawnienie oraz ochronę Waszego komputera. Ktoś z Was również korzysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borer.prudence
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z najważniejszych kwestii, jaką należy uwzglęnić przy zakupie laptopa jest jego przekątna. Determinuje ona bowiem rozmiar całego urządzenia, jego wagę, jak i wygodę użytkowania. Którą jednak opłaca się bardziej wybrać i komu dedykowana jest konkretna przekątna? Co sądzicie o laptopie 15 cali https://e-cyberia.pl/laptopy,c27.html?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maczek2
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami nie potrzeba go specjalnie kupować, tylko wystarczy że go odpowiednio wyczyścimy. Tylko tutaj najlepiej działa całkowity format dysku i on przynosi najlepsze efekty. Oczywiście można to robić jak się posiada wiedzę z do tego dysponuję płytą lub usb z systemem. Jeśli nie to każdy sklep komputerowy nam to zrobi za ok. 100-150 zł.
_________________
Wszystko jest tak dobre bądź złe, jakim czyni to nasze mniemanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurore.gutmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie komputerów, to powiem wam, ze mnie ostatnio zainteresował zakup tabletu. Spodobał mi się iPad Pro 11 i zastanawiam się nad jego zakupem. Możecie mi doradzić czy jest to dobry pomysł?
Niestety nie mam w tym temacie większej wiedzy, więc ciężko mi podjąć ostateczną decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
caso2u3
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 14 Paź 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zakupiłem podstawowego Ipada i mogę stwierdzić, że każdego dnia jestem coraz bardziej przekonany do tego, że był to dobry zakup.
_________________
Komputery stacjonarne z systemem operacyjnym Windows pozwoli Ci na natychmiastowe korzystanie z twojego komputera. Sprawdź ofertę fox komputer na https://foxkomputer.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką laptopów od Apple, to zdecydowanie polecam Wam https://tech360.pl/tech,ac99/twoj-macbook-mocno-sie-nagrzewa-sprawdz-jaka-moze-byc-przyczyna,9318 . W artykule na stronie znajdziecie informację oraz porady związane z działanie Macbooków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz komputera do prac biurowych to warto zapoznać się z tym artykułem https://dell-laptopy.pl/komputery-biurowe-na-co-zwrocic-uwage-przy-ich-wyborze/ który podpowie które parametry są ważne i dlaczego. Dzięki nim nie przepłacisz tylko zrobisz optymalny zakup. Ponadto poczytaj inne artykuły na stronie na temat laptopów bo na pewno przyda się w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group