Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Komputer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dprice
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele osób myśli nad kupnem biurka komputerowego, które zapewni im odpowiedni komfort, więc zazwyczaj kupują tą najtańszą wersję. Oprócz ustawienia komputera, biurko pełni również inne funkcje, na przykład służy do przechowywania różnych rzeczy, które są przydatne podczas pracy. Wtedy można ustawić na nim drukarkę, skaner, router i inne najpotrzebniejsze przybory lub sprzęty. Duże biurko to przede wszystkim wygoda i komfort.
_________________
biurka komputerowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście fanami gier komputerowych to z pewnością chcecie zainwestować w dobrej jakości kartę graficzną. Należy dobrze zastanowić się co wam najbardziej odpowiada i jakie parametry będą się najlepiej wam sprawdzały. Koniecznie zajrzyjcie na stronę https://ekspert.ceneo.pl/geforce-rtx-3080-ti-specyfikacja, gdzie poznacie parametry techniczne GeForce RTX 3080 Ti. Być może taka karta będzie w zasięgu waszego budżetu i zdecydujecie się ją mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Czw 10 Cze 2021, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mało osób skupia się na dobrym serwisowaniu swojego sprzętu komputerowego. Jest to niezwykle istotna kwestia, dlatego warto zainwestować w dobry serwis sprzętu komputerowego serwiskomputerowylublin.pl. Specjaliści godni polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś tutaj z was może zamawiał kiedyś macbooka? Bo chciałem sobie kupić go, słyszałem dobre opinie od znajomych. Znalazłem sklep https://lantre.pl/c/115/mac.html w którym dobre ceny na nie są, tam chyba zamówię. Oferty różne już przeglądałem i tutaj chyba mi się podoba, tym bardziej ze to oficjalny dystrybutor sprzętu apple.

Ostatnio zmieniony przez niepoprawny dnia Sro 30 Cze 2021, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://idream.pl/mac/imac.html mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju komputery. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby wybrać sprzęt, który będzie idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych, bo to jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdziula
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszych czasach, najlepszy komputer to raczej laptop niż stacjonarny. Można pracować wszędzie, niezależnie od tego czy znowu zamkną biura czy firmy. A że warto oszczędzać ja kupuję sprzęt poleasingowy w https://laptopy-poleasingowe.pl Firma z Wrocławia, ale wysyłają bez dopłat na cały kraj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kociokwik
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 2
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że laptopy mają obecnie znaczną liczbę przewag nad sprzętem stacjonarnym. Są tez notebooki biznesowe i gamingowe, które można stosunkowo łatwo modernizować, nawet poprzez wymianę procesora
_________________
Laptopy poleasingowe Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 13 Lip 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, bardzo dobrym komputerem all in one jest: lenovo aio . Jeśli jesteście zainteresowani zakupem komputera, to moim zdaniem warto wejść w ten artykuł i poświęcić kilka minut na przeczytanie treści tego artykułu. Powinien wam pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 5 Sie 2021, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziecie kupować coś gotowego, czy też składany komputer? Wszystko ma swoje plusy i minusy. Zwracajcie uwagę na poszczególne komponenty. Ważny jest procesor, ja postawiłam na i9 9900k ale też na pamięć, czy też kartę graficzną. Wiele jest tu bardzo ważnych rzeczy przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 6 Sie 2021, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei potrzebuję podpowiedzi jeśli chodzi o zakup komputera. Już byłam gotowa kupić nowy sprzęt ale brat odwiódł mnie od tego pomysłu i poradził abym zobaczyła komputery poleasingowe Warszawa . Faktycznie dużo bardziej mi się opłaci tylko wolałam jeszcze Was podpytać w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group