Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edi88
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 24

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ciekawi Ciebie właśnie ten problem to jak najszybciej zobacz ten tekst. Mam nadzieję, iż doczytasz w tym miejscu wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Najmocniej polecam - http://grilllove.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piekarnik jest moim zdaniem najważniejszym sprzętem w kuchni. Wrzucamy do niego co potrzeba i piecze się samo uśmiech Ja mam electrolux 600 flex i tam to w ogóle mogę piec na trzech poziomach na raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 24

PostWysłany: Czw 18 Cze 2020, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ciekawi Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych treści na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mnie - http://abckuchni.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 31 Lip 2020, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne sprzęty kuchenne mają mnóstwo dodatkowych funkcji. Jak na przykład zmywarka Electrolux Quick Select, którą mam u siebie. Prosta w obsłudze, naczynia zawsze czyste i suche. Czego chcieć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z płytkami do kuchni ? W tym temacie zajrzyj do nich https://szklanemozaiki.pl bo mają u siebie naprawdę ciekawe płytki idealnie nadające się do takich wnętrz jak kuchnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2020, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się długo zastanawiałam nad piekarnikiem ale w końcu postawiłam na parowy od Electroluxa i to najlepszy sprzęt w mojej kuchni! Gotowanie przy użyciu pary jest naprawdę przyjemne, a jedzenie pyszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pwlk
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie w swoich kuchniach płytki z prawdziwej cegły na ścianie tuż nad blatem? Bardzo podoba mi się ta dekoracja ścienna. Pytanie czy jest to rozwiązanie praktyczne? Pod względem estetycznym nie mam żadnych złudzeń Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Czw 22 Paź 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie kuchni to nie jest prosta sprawa. Powinniście zrobić tak jak ja - poszukać inspiracji w internecie. Zobaczcie sobie tu może stronkę https://chobotdesign.pl/blog-projektancki/rodzaje-uchwytow-do-mebli-kuchennych/ i ich porady wnętrzarskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz ochoty na gotowanie? Przede wszystkim dobrze jest pomyśleć o tym, na co masz ochotę. Może kuchnia turecka Warszawa, która będzie aromatyczna, pełna warzyw i soczystego mięsa, a dodatkowo skomponowana według Twoich upodobań? Zdecydowanie, jest to opcja niezwykle pozytywna i pomysłowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd trafiłam na sklep meblowy https://www.mebleblackart.pl/ to ich meble mi się podobają, a kuchnie na wymiar poznań są przepiękne. Według mnie mało gdzie jest taki wybór ładnych i solidnych mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group