Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 26 Lut 2020, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali też płyty indukcyjnej to ja z własnego doświadczenia polecam Electrolux 800 flex. Bardzo lubię opcję ustawiania segmentów w różne konfiguracje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam Wam szczerze, że akurat jestem na etapie tworzenie własnej kuchni i mam dość spory problem, jeśli chodzi o wybór okapu. Na stronie https://e-okapy.pl/OKAPY-KUCHENNE-c50 jest ich całkiem sporo i nie mam pojęcia, który wybrać i na jakie funkcje zwracać uwagę. Może będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem też zadowolona z piekarnika Electrolux z funkcją Steam Boost. Ma wiele świetnych funkcji, jak na przykład opcja gotowania w piekarniku na parze. Do tego jest energooszczędny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mathew91
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio zaczęłam dbać o aktywność fizyczną i o to co znajduje się na moim talerzu. Zaczęłam zwracać też uwagę do czego wkładam mój przygotowany wcześniej posiłek do pracy. Znalazłam w internecie u znanego producenta opakowań jednorazowych pewne naczynia jednorazowego użytku https://pakujemy24.pl/ czy są one godne uwagi? Ktoś może już z was zakupił takie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2020, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o kuchniach na styl włoski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikitiki
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figazmakiem napisał:
a co myślicie o kuchniach na styl włoski?


Hmm mi się zawsze kuchnie włoskie podobały,
coś z takich jak tu: https://lofra.pl/ , ale wydaje mi się że to kwestia indywidualnego gustu, każdy z nas ma inny wiec co innego będziemy mieć w mieszkaniach.

Moje kumpelki teraz szaleją za kuchniami nowoczesnymi, skandynawskimi td, ja wolę włoskie ale jeszcze się takiej nie dorobiłam
_________________
Dobrego dnia życzęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2020, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą ofertę na krzesła do kuchni widziałam na stronie meble.pl wybór jest tam ogromny a ceny bardzo przystępne. Sama gdy będę remontować mieszkanie to właśnie tam się we wszystko zaopatrzę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BogataCiocia
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 8

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2020, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zamowienie meble to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2020, 18:07    Temat postu: Architekst wnętrz Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie zaprojektowanie kuchni jest niezwykle ważne. W tym miejscu https://nklim.design/projektowanie-kuchni/ można bardzo wiele dowiedzieć się na temat projektowania kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że odpowiednie zaprojektowanie kuchni ma ogromne znaczenie. Kuchnia musi być funkcjonalna. Szczególnie duże znacznie ma to w małych kuchniach w bloku, tam naprawdę trzeba wszystko dobrze poukładać. Kolejną rzeczą ważną w kuchni są akcesoria, których używamy każdego dnia. Ja poszukiwałam dobrych noży, bo stare wymagały już wymiany. Znalazłam na Faktoria - Noże kuchenne komplet firmowych noży w dobrej cenie i własnie na nie się zdecydowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group