Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagma3dagma3
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 19:55    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam. jakiś czas temu moja sąsiadka uległa wypadkowi samochodowemu. Chcę jej pomóc walczyć o odszkodowanie. Może polecicie jakąś firmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żebyś pomogła osobiście. Takie rzeczy najlepiej oddać w ręce osób, które takimi tematami zajmują się na co dzień i to oni będą wszystko załatwiać z ubezpieczalnią. Dlatego ja jestem za wykupowanie ubezpieczeń, nigdy nie wiadomo, co się w życiu przydarzy a posiadając ubezpieczenie możemy przynajmniej liczyć na jakieś odszkodowanie. Ja ostatnio zdecydowałam się na polisę ze strony https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 14 Sie 2022, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sąsiadka powinna skonsultować teraz sytuację z kancelarią prawną. Na przyszłość zaś polecam wykupić komunikacyjne ubezpieczenie NNW. Myślę, że produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych otrzymałaby od agencji https://amaconsulting.pl/. Ja przy współpracy z AMA Consulting otrzymałam mega korzystne AC i OC oraz polisę na życie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jake27
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon 15 Sie 2022, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że powstał taki wątek, bo mam podobny problem. Mam nadzieję, że uda mi się coś wywalczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etap39
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto się ubezpieczyć w różnych dziedzinach życia dlatego warto zajrzeć na https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm jeśli szukamy dobrych rozwiązań w materii na przykład ubezpieczenia swojego mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ehoeger
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku odszkodowawczym działa wiele firm i kancelarii prawnych świadczących pomoc i doradztwo przy dochodzeniu odszkodowań. Wybór pełnomocnika nie jest łatwy, jednak warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, zanim powierzymy komuś swoją sprawę. Warto również zdecydować się na osobę polecaną przez internautów np. tego adwokata do odszkodowań z Lublina https://odszkodowania-lublin.com.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje cię Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z oc sprawcy to zdecydowanie powinnaś zdecydować się na współpracę ze sprawdzoną i doświadczoną kancelarią odszkodowawczą. W ten sposób pociągniesz tę sprawę do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group