Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak przygotować się do narodzin dziecka?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmanil
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 12

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 17:52    Temat postu: Jak przygotować się do narodzin dziecka? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Jestem kilka miesięcy po urodzeniu dziecka. Co radzilibyście mi kupić? To moje pierwsze dziecko i bardzo się tym denerwuję. Czekam z niecierpliwością na komentarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
richard44
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 13

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z osobistego doświadczenia mogę powiedzieć, że jedną z najważniejszych rzeczy, które powinno się kupić dla dziecka jest wózek. Przy zakupie wózka dziecięcego trzeba zachować maksymalną ostrożność. Jeśli chcesz zobaczyć wózki dziecięce już teraz, to przejdź tutaj wózki dziecięce. Jest duży wybór wózków dziecięcych, więc myślę, że dopasujesz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillastill
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 15

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za sklep internetowy, który oferujecie. Bo dla mnie i dla mojego dziecka wózek odgrywa naprawdę ważną rolę przede wszystkim ze względu na wygodę. Tam i ceny są normalne myślę, że znajdę wszystko co jest niezbędne dla przyszłej mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
telma
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2022
Posty: 9

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek to podstawa w wyprawce dla noworodka. Jak najbardziej można taki zamówić za pomocą internetu, z tymże trzeba najpierw wybrać idealny model. To może być wózek w rozsądnej cenie i z takiego też będziesz zadowolona, polecam szczególnie model Riko Basic Pastel. Jest na pompowanych kołach, amortyzowany, z dużym koszem na zakupy i opcją bujania w gondoli. Wózek sprawdzi się i dla większego maluszka bo gondola jest jedna z większych na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Wto 8 Sie 2023, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinniście kupić solidny wózek dla malucha. W moim przypadku wybór pada na EasyGo Minima Plus, bo to wózek lekki i zgrabny. Idealny do miasta, ale też i w podróż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group