Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fajerwerki na weselu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Czw 15 Sie 2019, 7:46    Temat postu: Fajerwerki na weselu Odpowiedz z cytatem

jakie macie opinie o fajerwerkach na weselu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Czw 15 Sie 2019, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna opcja. Jednak dość droga.

Jeśli chciałabyś zatrudnić ekipę ktora organizuje takie pokazy, musisz liczyć się z kosztem około 1000 zł za minutę pokazu! I to w tej najbiedniejszej wersji

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić to polecam zerknać sobie do hurtowni fajerwerków https://www.pirosklep.pl - dzieki temu możesz samodzielnie skomponować sobie zestaw fajerwerków do takiego pokazu i na pewno będzie to o wiele tańsze niż planowanie pokazu przy pomocy ekipy.

No i dobrze zorientować się czy w okolicy nie ma zakazu organizowania takich pokazów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez myślę że to fajna opcja ale ja sobie wymyśliłam coś innego, widziałam u koleżanki na weselu pokaz barmański grupy Speedbar i zrobił na mnie i gościach niesamowite wrażenie, takie coś chciałabym mieć na swoim weselu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bernadette98
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda forma atrakcji będzie fajnym pomysłem, na pewno przypadnie do gustu gościom, zwłaszcza tym najmłodszym. Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być lampiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myah44
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 19 Paź 2019, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo odpowiada mi ten pomysł, ale jeśli już coś z takich świecących rzeczy lecących w niebo to może lampiony? Albo jakiś taki świecący, płonący napis, też dość spektakularny, fajerwerki takie oklepane Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... no ja osobiscie moge polecic grupe speedbar z Krzysztofem Drabikiem na czele, oni robia takie cuda... ostatnio kolezanka u siebie na weselu miala pokaz lotniczo pirotechniczny, uwierzcie mi, w zyciu czegos tak fajnego nie mialam okazji ogladac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
santina.huels
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda atrakcja na weselu będzie dobrze odebrana przez gości, świadczy to o zaangażowaniu pary młodej w przygotowanie tego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 11:05    Temat postu: Fajerwerki Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, ale chyba trochę droga atrakcja uśmiech choć z pewnością widowiskowa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group