Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

stomatolog warszawa ursynów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mefiu34
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 75

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 10:44    Temat postu: stomatolog warszawa ursynów Odpowiedz z cytatem

Hej, hej, razem z przyszłym mężem jesteśmy w Warszawie, szukamy sukienek ślubnych ale wydarzył nam się nie przyjemny wypadek... Potrzebujemy stomatologa w okolicy Ursynowa, znacie jakiegoś? Trafiliśmy na to stomatolog warszawa ursynów z https://dental-elegance.pl Co uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dentusek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jeżeli kiedyś ktoś z Was szukałby dobrego stomatologa w Gdańsku to bardzo polecam Centrum Stomatologiczne Curodental. Każdy stomatolog Gdańsk tam pracujący jest świetnym profesjonalistom! Bardzo polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marietta.swaniawski
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie sam poszukuje stomatologa, ale nie wiem jak mam się przed wizytą upewnić, że ta osoba jest godna mojego zaufania. Proszę o wsparcie, czym się kierować?
_________________
implant zęba nfz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed weselem wypadałoby przejść się na wybielanie zębów, lub na jakieś licówki. Większość osób nie ma idealnie białych zębów, więc warto, aby na ślubnym zdjęciu Twój uśmiech wyglądał jak najlepiej. Tym bardziej, że wstawienie licówek to chwila roboty. Tylko zwracaj uwagę na to, gdzie je wykonujesz, bo jakość wykonania i zakładania też jest bardzo ważna. Skoro szukasz kogoś z Warszawy, to nie znajdziesz lepszego gabinetu od https://www.dentalfraternity.pl/oferta/protetyka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko przed weselem dobrze jest zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Dlatego też i ja postanowiłam zabrać się za swoje zęby ale niestety zanim je wybielę muszę kilka zębów wyleczyć. Szukając jakiegoś dobrego i konkretnego stomatologa polecono mi Atelier Uśmiechu w Warszawie. Nie powiem już na pierwszej wizycie przekonałam się, że pracują tam lekarze z zamiłowania i mający dostęp do najlepszego sprzętu stomatologicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 30 Lip 2020, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka. Skoro mowa o stomatologach to chętnie dowiem się gdzie w Warszawie można znaleźć dobrego i konkretnego stomatologa. Bo mimo iż jest to bardzo duże miasto i pełno w nim gabinetów stomatologicznych to ciężko się zdecydować na konkretny gabinet. Moja koleżanka bardzo chwali sobie ten gabinet https://www.stomatologiajarzebiny.pl/ który jest bardzo przyjazny także dla dzieci. Może i tam się wybiorę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group